Levi’s, Tod’s і Tiffany & Co. допоможуть постраждалим від коронавіруса

Бренди зробили багатомільйонні пожертвування

Поки інші бренди жертвують мільйони на розробку вакцини й допомогу лікарням, Levi’s піклуються про спільноти, які постраждали від коронавіруса. Бренд пожертвував $3 мільйони на допомогу людям по всьому світу.

Раніше Levi’s запустили серію концертів у своєму інстаграмі, виділивши на це $500 000, – всі засоби пішли на підтримку музикантів, які з-за коронавіруса залишилися без роботи.

Соціальна відповідальність – частина ідентичності бренду. “Ми інтегрували фабрики на півдні до того, як цього вимагав закон. Ми були першою компанією зі списку Fortune 500, яка запропонувала пільги одностатевим партнерам, і зараз ми знову хочемо вступити правильно, – йдеться в заяві компанії. – Так, це надзвичайно важкий момент.  Але якщо ми об’єднаємося і зробимо все, що від нас залежить, як окремо, так і разом, ми можемо стати сильніше “.

Соціальну ініціативу підтримує і сімейство Делла Валле, що володіє брендом Tod’s. Делла Валле зробили пожертву в розмірі €5 мільйонів. Кошти підуть на допомогу членам сімей медичних працівників, які загинули в боротьбі з коронавірусом.

“Їх самовідданість і сміливість буде вічним прикладом для всіх нас”, – йдеться в заяві. Кошти передали національній організації Protezione Civile, що відповідає за реагування на надзвичайні ситуації. Вона направить гроші постраждалим сім’ям в Італії.

Фонд Tiffany & Co., спочатку призначений для захисту навколишнього середовища, пожертвував $1 мільйон на боротьбу з COVID-19. З них $750 000 передали Всесвітній організації охорони здоров’я, ще $250 000 – фонду The New York Community Trust, який допомагає соціальним службам і культурним організаціям міста.

Раніше пожертви зробили конгломерати Kering і LVMH, а модні будинки, включаючи Chanel, Hermès, Gucci і Balenciaga, перевели свої виробництва на пошиття захисних масок і спецодягу для лікарів.

Читайте также:   В Лондон за 45 минут: с 2018 года Wizz Air запускает рейс со Львова

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.