Легенда бойового кіно Дон «Дракон» Уілсон анонсував серію майстер-класів в Україні (ФОТО)

До України прилетів Дон «Дракон» Уілсон — 11-кратний чемпіон світу з кікбоксингу, легенда бойового кіно. Свій візит зірка Голлівуду розпочав з Києва, де відбулася прес-конференція та перший майстер-клас з представниками Всесвітньої Організації Шин Карате.

На прес-конференції Дона «Дракона» Уілсона засновник Громадської Організації «Центр розвитку Бессарабії» Віктор Куртєв заявив, що Дон Уілсон проведе у чотирьох українських містах гранд-семінари. До того ж, в Ізмаїлі, всі охочі спортивні організації, федерації, клуби бойових мистецтв відвідають майстер-клас абсолютно безкоштовно!

«Дон Уілсон провів майстер-клас 22-го листопада у Києві і ще відбудуться уроки 23-го листопада в Южноукраїнську, 24-го листопада в Одесі та 25-го листопада в Ізмаїлі. Це ті міста, у яких існують сильні та потужні організації, представлені Всесвітньою Організацією Шин Карате. Ми розуміємо, що гранд-семінари у містах-мільйонниках, та можливості людей, відрізняються від Ізмаїла. Як представник «Центру розвитку Бессарабії» я хочу сказати, що для свого регіону, ми робимо семінар повністю безкоштовним. Ми все це робимо заради дітей, це наша соціальна відповідальність» – розповів на прес-конференції Віктор Куртєв.

Читайте также:   Новый рекорд: в Харькове зафиксировано самое массовое исполнение духовного гимна Украины

Майстер-класи Дона «Дракона» Уілсона відбудуться в рамках серії зустрічей з різними представниками єдиноборств. Дон «Дракон» допоможе засвоїти спортсменам техніку реального бою, а також розкаже свої життєві факти, які однозначно надихнуть усіх присутніх.

«Найбільше, чого я хочу під час свого візиту в Україну — це надихнути людей доєднатися до вивчення бойових мистецтв, навіть більше, ніж навчити чогось. Навчання — це тільки стан розуму, це розуміння як робити те чи інше. Інша справа — що людина може доєднатися до світу бойових мистецтв. Можливо, що я зміню їхнє життя», – зазначив Дон Уілсон.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *