Книга рекордів Гіннесса назвала досягнення року в соцмережах

Хто найбільше цікавив користувачів “Інстаграма”, “Твіттера”, “ТікТока” і “Ютуб” в 2019 році

Книга рекордів Гіннесса назвала найпопулярніші акаунти і публікації з соціальних мереж за підсумками 2019 року.

Рекорди “Інстаграма”

Акаунт звичайного яйця зміг всього однією фотографією побити рекорд Кайлі Дженнер. Знімок зібрав 54 мільйони лайків і став найпопулярнішим в соцмережі за 2019 рік.

А 22-річний південнокорейський співак з групи Wanna One Деніель Кан набрав мільйон передплатників всього за 11 годині 36 хвилин і заробив собі титул за швидкісний набір фанатів. Однак скоро його рекорд був побитий Меган Маркл і принцом Гаррі. На їх акаунт 1 мільйон осіб підписався всього за 5 годин і 45 хвилин. З того часу кількість передплатників зросла до 9,9 мільйона.

Читайте также:   Секрет молодости от Дженнифер Энистон

Водночас кішка на ім’я Nala продовжує утримувати рекорд серед мурлик – станом на 2 вересня 2019 року в неї було 4 мільйони 215 тисяч 466 передплатників.

Рекорди “Ютуб”

У південнокорейського бойбенда BTS є кілька рекордів Гіннесса. Відео Boy With Luv зібрав мільйони переглядів. У підсумку кліп за 24 години подивилися 74 мільйони 600 тисяч разів. А значить, відео стало не тільки найпопулярнішим за добу, але і з найбільшою кількістю переглядів за добу музичним кліпом на “Ютуб” від групи K-pop і в цілому найпопулярнішим музичним кліпом за підсумками переглядів за 24 години.

Рекорди “Твіттера”

Шанувальники K-pop також зробили хештег #TwitterBestFandom самим використовуваним протягом доби. Під час щорічної премії Soompi Awards, присвяченій корейському телебаченню і музиці, його використовували, щоб голосувати за улюблену K-pop групу. Хештег #TwitterBestFandom був використаний 60 мільйонів разів за 24 години.

Читайте также:   Оголошено ведучих премії «Оскар – 2022»

Рекорди “ТікТока”

І тут не обійшлося без корейських BTS. У жовтні цього року група приєдналася до платформи, а фанати забезпечили їй рекордний старт. Всього за 3 години 31 хвилину на цей бой-бенд підписався мільйон чоловік. Ще через 13 годин група отримала два мільйони передплатників і понад чотири мільйони лайків на своїй першій публікації. Через 59 годин, менше ніж через два з половиною дні після приєднання до платформи, кількість шанувальників досягла 3 мільйонів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.