Карнавалу в Ріо-де-Жанейро не буде. Принаймні у 2021-му році

Про це повідомив мер міста Едуардо Паєс

У 2021 року традиційний карнавал в Ріо-де-Жанейро провести буде неможливо. Однак захід можна буде організувати у 2022-му після вакцинації. Про це в Твіттері написав новий мер міста Едуардо Паєс.

– Безсумнівно, в 2022 році ми зможемо (всі вакциновані належним чином) святкувати життя і нашу культуру з усією інтенсивністю, на яку ми заслуговуємо, – зазначив Паєс.

Він підкреслив, що святкування “вимагає великої підготовки з боку державних органів, асоціацій та установ самби”. Однак багато зробити неможливо на даний момент.

– Таким чином, я хотів би повідомити вам, що у 2021 році у нас не буде карнавалу. Я ніколи не приховував своєї пристрасті до карнавалу і ясного бачення економічної важливості цієї культурної події для нашого міста. Однак поки що безглуздо думати, що ми зможемо провести карнавал в липні, – підсумував міський голова.

Читайте также:   Названо номінантів на головну телепремію "Еммі - 2020"

Карнавал в Ріо-де-Жанейро – щорічний захід, під час якого велика частина населення, вбравшись у костюми, виходить на вулиці. Проводиться п’ять днів: з п’ятниці по вівторок перед Великим постом в найбільшому місті Бразилії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *