Юна гімнастка представляє Україну на міжнародному цирковому фестивалі

Гімнастка з Подільська Одеської області Софія Тепла представить Україну на XX Міжнародному фестивалі по цирковому мистецтву, який стартував сьогодні в італійському місті Латина і триватиме до 21 жовтня.

А перед змаганнями Софія виступила на головній площі Ватикану, що має ім’я Святого Петра, і отримала благословення від самого Папи Римського Франциска. Понтифік вручив дівчинці хрестик.

Сьогодні та завтра відбудуться два шоу, в яких братиме участь наша землячка, а також великий парад циркових артистів з різних країн світу. Конкурсні дні — субота і неділя.

Треба сказати, що Софія Тепла завоювала вже понад 200 спортивних нагород і встановила національний рекорд за кількістю трюків в одному танці. За чотири хвилини подільська спортсменка виконала 111 акробатичних елементів.

Читайте также:   Українські школярі тепер можуть користуватися даними з 29 європейських супутників

Восьмирічна дівчинка займається акробатикою, гімнастикою і танцями з трьох років. Більшості елементів вона навчилася сама.

Нагадаємо, що International Circus Festival – City of Latina – єдиний цирковий фестиваль в Італії. Він проводиться щорічно і є одним з найпрестижніших на планеті разом з фестивалем в Монте-Карло.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *