Як в 90-ті: Marvel створили ретро-сайт, присвячений фільму «Капітан Марвел»

Наступним фільмом про супергероїв всесвіту Marvel стане Captain Marvel/«Капітан Марвел», дії якого відбуваються в 1995 році.

У зв’язку з цим, кіностудія Marvel запустила офіційний сайт фільму, відповідний веб-дизайну тієї епохи: з незграбними ДІФКУ, шрифтами, яскравими квітами та іншими невід’ємними елементами.

Результат роботи дизайнерів вийшов чудовим. Покоління, застало Dial-Up, браузери NetScape Navigator і Internet Explorer, напевно оцінять їхні старання. Новий сайт просочений ностальгією за 90-ми роками з масою елементів, які можна було зустріти практично на всіх ресурсах майже чверть століття тому: HTML-фрейми, шрифт Comic Sans, сірі кнопки і звичайно ж гостьова книга і лічильник відвідувань.

Є навіть жінка-скрулл, яка, час від часу з’являється на головній сторінці. На сайті можна дізнатися про персонажів фільму, пограти в гру про скруллів, подивитися картинки і трейлер в старому плеєрі, а також купити квитки.

Читайте также:   Розклад кінопрем'єр Disney на 2019-2027 роки

Творці проекту відзначили, що використовували редактор FrontPage. Ресурс The Verge перевірив вихідний код сайту і виявив, що він створений із застосуванням CSS-стилів, які з’явилися в 1996 році. Крім того, розмір сторінки становить 10 МБ, що треба було б ціла вічність для її завантаження на швидкості інтернету 28,8 Кбіт/с. Проте, якби компанія Marvel випускала фільми в 1990-х роках, візуально промо-сайт виглядав би таким чином.

Світова прем’єра «Капітана Марвела» з Брі Ларсоном, Семюелем Л. Джексоном і Джудом Лоу відбудеться 6 березня. В Україні фільм покажуть 7 березня.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *