Голова в руці, жінка-люстра, багатоокість для кращого контакту: як пройшов бал Met Gala 2019

Минула ніч з 6 на 7 травня в нью-йоркському музеї мистецтв Метрополітен була найбільш феєричною і блискучою з моменту торічного балу в 2018. Так, ви вгадали, нарешті відбувся довгоочікуваний Met Gala 2019!

За традицією, його очолила неперевершена Анна Вінтур, а селебрітіс продемонстрували на червоній доріжці заходу найепатажніші наряди.

Цьогорічною темою Met Gala 2019 став кемп, тобто “естетика жартівливого гротеску, вульгарності і штучної театральності”

 

Однією з перших на бал Інституту костюма прибула Леді Гага. Зірка не просто пройшла по червоній доріжці, а продемонструвала справжню виставу – її сукня від Brandon Maxwell трансформувалася кілька разів.

Одним з найбільш божевільних костюмів вдягнула Кеті Перрі – вона постала перед публікою в образі люстри. Джаред Лето прибув на бал в червоному костюмі Gucci, прикрашеному масивною прикрасою з каменів. Крім того, актор приніс власну воскову голову. Топ-модель Ембер Валлетта прийшла в чорному боді і неоново-зеленій накидці і пір’ї від Saint Laurent.

Читайте также:   LERA LITVINOVA GALLERY В Телецентре "Карандаш" открылась выставка «Перфекционизм»

З’явилися на балу також “статуя свободи”, “павич”, “картина Пікассо”, “птах”, “квітка”, та ін.

Бал Інституту костюма щорічно проводиться в Нью-Йорку. На ньому зірки змагаються “в силі своєї уяви” і демонструють найбожевільніші наряди. У 2019 темою заходу став кемп – “естетика жартівливого гротеску, вульгарності і штучної театральності”.

Читайте також: КІМ КАРДАШ’ЯН РОЗЧУЛИЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ ФОТОГРАФІЯМИ СТАРШОЇ ДОНЕЧКИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.