Дослідження: Термін придатності креативного директора модного бренду – 5 років

Після закінчення цього періоду доходи брендів знижуються

Успішність креативних директорів модних брендів триває всього 5 років. До таких висновків прийшла аналітична компанія Bernstein в ході недавнього дослідження.

Експерти проаналізували 18 сучасних креативних директорів модних брендів. При оцінці їх роботи враховували прибутковість компанії, ціни на акції та загальну вартість підприємства. В ході дослідження з’ясувалося, що доходи бренду починають зменшуватися приблизно через 5 років після призначення нового дизайнера.

Це пояснює, чому такі гіганти, як LVMH і Kering, прагнуть змінити креативних директорів своїх брендів в більш короткі терміни, незалежно від успіхів і фінансових результатів. На підтвердження цього – перехід Рафа Сімонса з Calvin Klein в Prada, відхід Клер Уейт Келлер з Givenchy і призначення Кіма Джонса в Dior.

Читайте также:   Українська співачка виборола золото на міжнародному музичному фестивалі в Сербії (ФОТО)

Гіпотезу про те, що призначення нового креативного директора забезпечує лише тимчасовий ефект, підтверджує і випадок з Алессандро Мікеле в Gucci. Уповільнення зростання продажів бренду аналітики пов’язують не з пандемією коронавіруса, а з тим, що стаж роботи дизайнера в модному будинку наближається до 5 років. При цьому вони сумніваються, що Мікеле вкажуть на двері найближчим часом, однак йому, ймовірно, доведеться докласти зусиль і придумати нову тактику, щоб утримати бренд на плаву.

Тим часом автори дослідження відзначають, що ними не враховувався взаємозв’язок між креативними директорами та джерелами доходу компанії. Очевидно, що такі бренди, як Hermès і Chanel, “годують” аксесуари, сумки, взуття та аромати, незалежно від творчого підходу дизайнерів. Крім того, в дослідженні не бралися до уваги менш відомі креативні директори, навіть якщо вони працюють на великі бренди.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *