Діма Коляденко поділився, як провів час на фестивалях (ФОТО)

Діма Коляденко: «Я багато працюю, а відпочиваю під час гастролей по фестивалях» (ФОТО)

Ані дня у відпустці, «трудяга», як він сам себе називає, Діма Коляденко багато гастролює по Україні та Європі, знімається у нових проектах, і звичайно ж, працює над зйомками нових відео, зовсім скоро вийде кліп  на нову пісню «Тумбала Є»!

Слухати пісню Діми Коляденка «Тумбала Є» онлайн 

Артист навіть цікавився у своїх підписників у  соцмережах як там, на відпочинку, біля сонця?

Ціле літо та новий осінній сезон Діма у роботі, але йому все ж таки вдалося трохи відпочити… поєднавши релакс з гастролями! Співак та шоумен став запрошеним зірковим гостем на міжнародному дитячому фестивалі творчості й мистецтв у сонячній Болгарії. Талановиті діти з усіх куточків України демонстрували свої таланти в музичній, танцювальній, модельній і, навіть, цирковій сферах! Артист хотів порадувати якомога більше шанувальників своєї творчості! У конкурсні дні Діма Коляденко дивився близько 150-200 номерів, оскільки був головою журі! Артист зізнався, що у нього навіть голова йшла обертом від таких талантів і пульс піднімався від того, що він не може вже плескати в долоні й радіти за дітей.

“Це такий кайф, коли тисяча дітей співають, танцюють, грають, і ти розумієш, що вони всі одягнені в українські костюми, вони співають українські пісні, вони танцюють гопак в Болгарії. Крім того, ти голова журі, та наприкінці фестивалю, ти нагороджуєш цих талановитих дітей! Це свято для всіх! Я завжди буду приїжджати до Болгарії! Я сказав директору табору, що Діма Коляденко з ними назавжди! Будемо разом танцювати, співати, веселитися і нагороджувати талановитих дітей України в Болгарії!” – розповів співак.

Чисте морське повітря, мальовничі пейзажі, багато зелені – всім цим встиг насолодитися Діма Коляденко в Болгарії. Шоумен веселився, смакував солодкою ватою і молодою кукурудзою, ніжився на сонці, плавав, та вперше в житті бачив дельфінів у відкритому морі!

“Мене дуже люблять діти. Вони навіть вважають, що я їх кумир, по-хорошому. Адже я співаю дуже енергійні, позитивні і бомбові пісні! Дуже багато відео виклали в соцмережах! Всі пишуть класні коментарі, слова подяки. Усі щасливі! Я вручив кращим діткам грамоти, медалі та гран-прі, і все з моїм зображенням! Я вже майже як президент або ікона! (Сміється) Я радий та щасливий! Хочу ще повертатися на такі атмосферні фестивалі!” – поділився емоціями Коляденко.

Після повернення в Україну, Діма знову відправився на фестиваль талантів, на цей раз в Одесі. Разом з Коляденко гостями фестивалю стали: телеведучий Анатолій Анатоліч і дизайнер Андре Тан. Селебріті провели майстер-класи для дітей, а в фіналі був великий гала-концерт.

Найближчим часом Діму Коляденко можна побачити у різних куточках країни з його яскравою та хітовою шоу-програмою. Артист обіцяє багато нових пісень та сюрпризів! 

Читайте также:   Трамп проти того, що "Оскар" віддали "Паразитам"

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.