22nd Odessa Fashion Day: у двох форматах на двох майданчиках

З 5 по 8 листопада в Одесі відбувся 22-й сезон Odessa Fashion Day, вперше – у подвійному форматі: online та offline. В рамках проєкту відбулися зйомки показів колекцій 20 українських дизайнерів з різних міст України.

Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. Проєкт є ініціативою щодо захисту і просування вітчизняного виробника у сфері моди. З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер UkrainianFashionWeek.

У 2020 році модна індустрія зіткнулася з безпрецедентними труднощами. Але команда Odessa Fashion Day прийняла виклик реалій і заборону на організацію масових заходів сприйняла як можливість перейти на новий формат проведення показів. Орієнтуючись на думку світових експертів, організатори створили умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів мали змогу професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі. Цей крок дозволив підвищити впізнаваність українських брендів і збільшити кількість потенційних клієнтів у майбутньому.

У травні 2020 року успішно відбувся перший Digital-сезон, у липні проведено дводенний проєкт SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day в особливо обмежених умовах, пов‘язаних з проведенням заходів на відкритому повітрі.
22-й сезон не став винятком, і вперше організаційний комітет прийняв рішення об‘єднати два формати – живих показів та показів online – в один.

Читайте также:   Ромі СТРЕЙД, Марія Грація Кьюрі і Карлі Клосс на відкритті бутика Dior на Єлисейських Полях

Дана ініціатива організаційного комітету Odessa Fashion Day спрямована на підтримку регіонального та національного виробника (дизайнера) одягу, взуття та аксесуарів. Ініціатори впевнені, що обставини, які виникли в зв’язку з пандемією, надають унікальну можливість привернути максимальну увагу українського споживача за допомогою інтернет-простору.

22nd Odessa Fashion Day відбувся під девізом «Мода і Мистецтво». Окрім нового формату проведення особливістю цього сезону стали локації для зйомок показів: Одеська національна наукова бібліотека та Одеський музей західного і східного мистецтва.

Мода – швидкоплинна, але так чи інакше дизайнер – творець, і створюючи колекцію, він вкладає в свої ідеї те, що його надихає, і відповідно творить так, як малює його фантазія.

Ми хотіли звернути увагу глядача і гостя на те, що надихає: книги, картини, відомі витвори мистецтва та класичні підходи до живопису і літератури.

6 листопада для поціновувачів моди в читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулися покази 9 українських брендів одягу для дітей та дорослих. На глядачів чекав особливий подарунок від спеціальних гостей заходу – Надін Руссо та артистів талант-центру «Star time» дуету «Пчёлы»

Читайте также:   Пушкіну - 220: в центрі Одеси студенти з Китаю і В'єтнаму читали вголос вірші поета

7 листопада відбулися зйомки та онлайн-трансляція показів за зачиненими дверима Музею західного і східного мистецтва. Глядачі мали змогу спостерігати за процесом підготовки та проведення показів у режимі онлайн.

У програмі сезону також відбулися позаподіумні заходи, презентації брендів за підтримки «Zarina» та «HAPPINESS».
ВАЖЛИВО! З урахуванням ситуації, що склалася в країні і в світі, організаційний комітет проєкту з усією ретельністю підійшов до роботи команди. Під час одного показу кількість гостей була обмеженою. Вхід на заходи – тільки за наявності запрошення. Усі учасники та глядачі зобов’язані були проходити температурний скринінг тричі на день, перебувати в масках (респіраторах) відповідно до часу їх експлуатації і в рукавичках, обробляти руки, а також дотримуватися дистанції при зйомках не менше двох метрів один від одного. Робоча техніка (інструменти) і поверхні оброблялися дезінфікуючими засобами.

Починаючи з 6 листопада кожен поціновувач моди має унікальну можливість у вільному доступі в онлайн-просторі проєкту і всіх партнерів сезону подивитися покази таких брендів, як: The Oppido, KateRazz, ALONA CINI, NANOJY, ANNA, KIZKOFURS, Vitalina Iva, Alexandra Khedoyan, BARVA, Chili, TatianaMarkova, KEKA, LanaVann, Dreams & Emotions, EmiVi та NIELVE & ODRY MODELS, COLLEZIONI & Jennifer School, VLADA Кошкинъ Домъ, CandyKid, Violetta Velieva & Lady Forever Club.

Читайте также:   Нас побачать: співробітники сфери розваг вирішили боротися з безробіттям

Відеоматеріал буде опублікований на онлайн-ресурсах проєкту Odessa Fashion Day: Facebook (@odessafashionday), YouTube (OdessaFashionDay), Instagram (@odessafashionday) та на сайті ofd.org.ua.

На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіа-партнерів проекту –телеканалів FashionTV | Ukraine, A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації проєкту.

Окрема подяка організаторів партнерам сезону: BUDU SUSHI, ZARINA, Colordance, Paul Mitchell, «Белый Парус», Freedom, Granddent, Vesch, Flacon Bar, HAPPINESS, Одеській національній науковій бібліотеці, Одеському музею західного і східного мистецтва, ARTPODIUM, Make Me Up Studio and School, Hair & Makeup, Totalité Models, Bristol Hotel, FIRM, LadyForeverClub, LETIER MODELS.

А також медіа-партнерам: FashionTV | Ukraine, Folga’, Joy, Kozyr Digital, GLORY magazine, «Натали», «Лиза», Burda, «Фаворит удачи», Studio of my DREAMS, COOL’BABA, Best People Club, 048.ua, WomanMAGAZINE, «Швейное дело», Novamagazine, FOSTYLEN, Amillidius, Культурометр, Kingdom Models, ІА «Одеса-медіа».

Додаткова інформація: +380958515151; ofd.ofu@gmail.com

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *