Відтінки рожевого в паризькому Hôtel des Grands Boulevards

Hotel des Grands Boulevards в Парижі

Коктейль-бар The Shell, дизайн якого натхненний епохою Марії-Антуанетти, – точка тяжіння в паризькому Hôtel des Grands Boulevards.

Відполірована до блиску мідь барної стійки змінює відтінки від ніжно-рожевого днем до рубінового, в тон стін, із заходом. А поки сонце не сіло, міксолог готує легкий весняний коктейль – пінистий Paradise Pink кольору рум’ян з зухвалим смаком ревеню, який подають в широкому келиху-купе Марії-Антуанетти.

Французька королева, в епоху якої і було споруджено будинок The Grands Boulevards, обожнювала черепашки. Ця її слабкість стала відправною точкою для дизайну готелю, створеного Доротеей Мейліхзон. Так в барі з’явився величезний камін у формі морської раковини і пурпурні бра-гребінці, що відкидають м’яке світло на оксамитові крісла Eugenio Gerli 1960-х років.

Читайте также:   Each third guest of our hotel comes from the United States

Вміст алкоголю в коктейлях в The Shell вимірюють, звичайно ж, черепашками: для блиску в очах вистачить і однієї, а для куражу можна взяти Cherry Gimlet або Zensaï, відведені двома.

Після непомітно пролетівшого вечора йти далеко не потрібно – в готелі 50 номерів і ресторан Grand з франко-італійською кухнею від шефа Джованні Пассеріні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 63

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *