Veligandu Island Resort & Spa – рай для закоханих на Мальдівах

Veligandu Island Resort & Spa – рай для закоханих, розташований на острові Веліганду, Мальдіви. Сліпуча білизна його пляжів, прозора блакить лагуни і соковита зелень пальм нікого не залишить байдужим. Входить в готельну мережу Crown & Champa Resorts.


До послуг гостей всі принади острівного курортного життя. Центр дайвінгу організовує денні та нічні екскурсії на барвистий домашній риф, сусідні сайти і занурення з китовими акулами. З огляду на те, що на атолі розташовується всього два курорти, досліджувати підводні глибини – одне задоволення.

У центрі водних видів спорту можна орендувати обладнання для занять віндсерфінгом, вейкбордом, водними лижами, каякингом, jet ski. Для любителів силових тренувань відкриті двері фітнес-клубу. Можна пограти в футбол, настільний теніс, більярд, дартс, волейбол.
При готелі працює відмінний spa-центр Duniye SPA.

Читайте также:   Представлений літак-готель на 5000 осіб

Вечірньої пори гостям пропонують подивитися презентації, присвячені культурі та історії Мальдівських островів, танцювальне шоу Боду Беру, кінофільми, відео від дайверів. У барах проходять живі виступи музикантів.

Єдене. що варто пам’ятати, збираючись на Veligandu Island Resort & Spa, це те, що готель приймає тільки повнолітніх гостей. Дітлахів доведеться заплишити на бабусю.

Читайте також: CONCORDE DELUXE RESORT: П’ЯТИЗІРКОВИЙ ГОТЕЛЬ-ЛІТАК

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.