Thorngrove Manor: казковий замок-готель 5* в мальовничій Аделаїді

Оточений пишним європейським садом і мальовничими виноградниками, унікальний Thorngrove Manor, що в Аделаїді, Австралія, нагадує казковий замок, який зійшов з яскравої ілюстрації: невисокі стіни з білого каменю оточує штучний рів, невелика альтанка-ротонда служить входом на арочний міст, за ним видніються високий дах самого палацу і милі башточки, оброблені деревом, – вільна фантазія на тему готики, бароко і модерну.

Номери відрізняються пишністю інтер’єрів і витонченістю обробки, що відображено і в назвах: «покої короля» з величезним мармуровим каміном, різьбленими меблями, старовинним фортепіано і потемнілими від часу дерев’яними балками, що підтримують стелю з вишуканою ліпниною, або «покої королеви» з гірляндами, орнаментом вітражів, дивовижною люстрою, великими французькими шпалерами зі сценами з придворного життя і, немов забутою якоюсь знатної дамою, витонченої арфою.

Читайте также:   Урочиста церемонія-презентація п'ятизіркового PREMIER HOTEL ODESA

Однак за всім цим старовинним антуражем ховаються найсучасніші технології, що забезпечують комфорт і затишок. Вишукані та різноманітні страви міжнародної кухні, вегетаріанське і здорове меню, найсвіжіші місцеві морепродукти – все це можна покуштувати в оточенні витонченої розкоші покоїв, куди страви будуть доставлені на сріблі, або замовити зал для приватних прийомів. Готель має в своєму розпорядженні 8 залів для засідань і бенкетів і забезпечує сучасне бізнес-оснащення.

Thorngrove Manor дозволяє потрапити в чарівну середньовічну казку, яка ожила серед екзотичної природи південної Австралії.

Читайте також: СОН ПРИ ЗІРКАХ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *