Sky Penthouse – найдорожчий пентхаус у світі

Поки у світі бушує коронавірус і всі ми сидимо на карантині, давайте разом помріємо, куди б ми хотіли поїхати понад усе, коли він закінчиться. Тому ми хочемо презентувати вам найдорожчий пентхаус у світі – Sky Penthouse.

Поняття «пентхаус» вперше з’явилося у 20-і роки минулого століття в Америці та означало окремий особняк з шикарною терасою, побудований на плоскому даху висотного будинку. Пентхауси стали уособленням багатства і розкоші, якими залишаються і досі. Хочете подивитися, як живуть у найдорожчому в світі пентхаусі? Запрошуємо вас на віртуальну екскурсію по Sky Penthouse.

 1. Sky Penthouse розташований на висоті 170 метрів в одному з найвищих хмарочосів на узбережжі Середземного моря – в Tour Odeon в Монако.

 1. Почувши, скільки коштує Sky Penthouse, вам може стати недобре – немаленька сума, всього лише якісь 412,7 млн ​​доларів США.

 1. Розміри Sky Penthouse, як і ціна, теж досить значні: 5 поверхів, а площа складає 3300 квадратних метрів.

 1. Шикарний басейн в Sky Penthouse.

 

 1. А це приголомшливий вид на Середземне море, який відкривається майже з усіх вікон пентхауса, розташованого зверху 49-поверхового хмарочоса Tour Odeon.

 1. На терасі є басейн просто неба, який доходить до самих країв будівлі. Особливо цікаве рішення – це водна гірка, по якій можна прямо з кімнати з’їхати в воду.

 1. У кожній з квартир в Odeon Tour зовнішні стіни – скляні, тобто вікна від підлоги до самої стелі, навіть у ванній, як на цій фотографії.

 1. Вітальня та їдальня в Sky Penthouse. Інтер’єр пентхауса був розроблений агентством Альберто Пінто, яке проєктує найпрестижніші приватні вілли, яхти, палаци та готелі по всьому світу.

 1. Спальня в Sky Penthouse.

 1. У вартість пентхауса входять також послуги приватного шофера, консьєржа, доступ до оздоровчого та фітнес-центрів, спа, бізнес-центр і – як ніби цього було недостатньо – приватний кінотеатр та ігрову кімнату для дітей.

 1. Безкоштовно також надаються послуги прибирання пентхауса та миття автомобілів.

 1. Розкішний хмарочос є першою висотною будівлею, побудованою в Монако з 1980 року, що стало можливим завдяки тимчасовій зміни місцевих законів.
Читайте также:   Отель-конструктор Inntel Hotels Amsterdam-Zaandam в Голландии

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 316

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *