По-королівськи: Airbnb здають кімнату в замку фанатам серіалу

Сервіс по оренді житла Airbnb пропонує користувачам зняти в оренду кімнату в замку Хайклер в графстві Гемпшир, де проходили зйомки популярного серіалу (і повнометражного фільму) «Абатство Даунтон». Таку можливість нададуть його власники граф і графиня Карнарвон двом обраним фанатам серіалу.

Акція присвячена виходу фільму «Абатство Даунтон». Для участі необхідно мати обліковий запис на Airbnb з позитивними відгуками та подати заявку до 1 жовтня. Також в особисті повідомлення необхідно написати причини, за якими ви хочете відвідати замок, і довести, що ви є вірним шанувальником серіалу. Граф і графиня Карнарвон особисто розглядатимуть заявки і виберуть двох щасливчиків серед всіх охочих.

Переможці зможуть переночувати в одному з розкішних спалень Хайклер в ніч з 25 на 26 листопада. Їх особисто зустрінуть власники замку. Вони запросять постояльців на коктейль у вітальні, а потім — на вечерю в парадному обідньому залі, де їх буде обслуговувати дворецький, і на каву в бібліотеці. Вранці після сніданку граф і графиня проведуть екскурсію для гостей по своїх володіннях площею близько 4000 квадратних метрів.

Читайте также:   Ubud Hanging Gardens – сочетание роскоши и гармонии с природой

Одна ніч в замку обійдеться всього в $186.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *