Нова концепція Гібридних рішень: Radisson Hotel Group Hybrid Solutions

Спільно з відкриттям готелю Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels  наприкінці минулого року, готельна мережа з гордістю оголосила про запуск нової концепції Гібридних рішень, пропонуючи гостям мультифункціональні номера і різні варіанти проведення гібридних заходів.

Концепція гібридних заходів (Radisson Hotel Group’s Hybrid Meetings) – це гібридні рішення, що поєднують в собі функціональні особливості особистого і віртуального спілкування. В рамках даної концепції гостям пропонується надійна система передачі візуальних матеріалів, аудіо та відеоконференцзв’язок, подвійні екрани, бездротовий пульт для презентацій, високошвидкісне підключення до інтернету і багато іншого. Оскільки світ продовжує адаптуватися до наслідків пандемії і постійних обмеженням на поїздки, тепер організатори конференції зможуть пропонувати учасникам віртуальні та змішані формати, які дозволять проводити невеликі збори, одночасно транслюючи їх віддаленим учасникам.

Читайте также:   Як в оригінальному мультфільмі: Будинок Вінні-Пуха можна орендувати на Airbnb

Radisson Hotel Group оголосили про початок співпраці з Zoom, лідером сучасного корпоративного відеозв’язку, щоб забезпечити своїм клієнтам безперебійне з’єднання для проведення віртуальних і змішаних зустрічей і заходів. Штатні співробітники готелів допоможуть гостям організувати широкий спектр конференцій – від невеликих гібридних заходів до масштабних трансляцій, гарантуючи, що вони будуть ефективними, захоплюючими, з бездоганним виконанням і відсутністю аудіо-і візуальних проблем.

Гібридні номери (Hybrid Rooms) – це нові багатофункціональні номери, які ідеально поєднують в собі зручності сучасного офісу і готельного номера, створюючи комфортний, технічно оснащений і тихий робочий простір як для гостей в ділових поїздках і туристів, так і для місцевих жителів, які зупинилися на кілька ночей. Гібридні номери пропонують просте підключення до пристроїв з подвійним дисплеєм, послуги відеоконференцзв’язку, бездротову клавіатуру, мишу і акустичну систему, друкарські послуги, канцелярське приладдя, безлімітну кількість кави і чаю, доступ до оздоровчого центру на території готелю та інші привілеї.

Читайте также:   У японському готелі можна політати на Boeing 737-800, не виходячи з номера

Концепції Гібридних рішень Radisson Hotel Group зараз доступні гостям в 50 готелях Європи, Близького Сходу і Африки, щоб краще відповідати швидким змінам способу життя сучасних мандрівників і їх мінливим очікуванням, коли вони зупиняються, працюють і організовують зустрічі в готелях Radisson.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *