Hôtel du Cap-Eden-Roc — райський куточок на Французькій Рив’єрі

У 1869 році засновник французької газети Le Figaro Іполит де Віллемессан побудував «Сонячну віллу» для письменників, які шукають натхнення. Через 8 років італійський готельєр Антуан Селла купив готель і відкрив Grand Hôtel du Cap у 1889 році. Проте справжній бум стався з появою американської пари Джеральда та Сари Мерфі, які одного разу орендували готель на все літо.

З того часу до готелю наплинули багато письменників «Втраченого покоління», такі як Франц Скотт Фіцджеральд і Ернест Хемінгуей. Серед знаменитих гостей Hôtel du Cap-Eden-Roc також значаться сімейство Кеннеді, Марлен Дітріх, Орсон Уеллс, герцог і герцогиня Віндзорські, Вінстон Черчилль, Шарль де Голль, Елізабет Тейлор та Річард Бертон.

Читайте также:   Курорт Manta Resort - африканский рай для дайвинга и отдыха под водой

Сам готельний комплекс складається з замку Наполеона III, двох віл Eleana та Les Cèdres та 2 фонтанів. Крім того, тут є шість глиняних тенісних кортів, спа-салон, фітнес-центр, магазини, перукарня та дев’ять акрів пишної зелені. Ну і який же готель без басейну? Він тут також є, але зі своїми особливостями — вода у ньому солона, а сам басейн врізаний у край обриву.

Hôtel du Cap-Eden-Roc неодноразово ставав майданчиком для проведення всіляких заходів. Зокрема некомерційна організація amfAR, що займається дослідженнями в області СНІДу, проводить в готелі благодійний аукціон у рамках свого щорічного заходу «Кіно проти СНІДу» на Каннському кінофестивалі вже 26 рік поспіль!

Читайте также:   Хто насправді й навіщо придбав київський готель "Дніпро"

Цікавий факт — протягом багатьох років в готелі не брали кредитні карти, а приймалася виключно готівка. У 2006 році ця політика закладу була скасована.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *