Готель на Мальдівах отримав найбільшу в світі плавучу сонячну електростанцію (відео)

Приватний острів Діду-Фінолу, який входить до складу атола Південний Арі на Мальдівських островах, отримав найбільшу в світі морську сонячну електростанцію. Енергія установки SolarSea від компанії SwimSol використовується для потреб розташованого на острові п’ятизіркового готелю LUX* South Ari Atoll.

Це не перший досвід використання сонячної енергії на Діду-Фінолу. Раніше місцевий курорт встановив сонячні батареї на дахах будівель. Однак тепер мова йде про більш потужну установку, до складу якої входять 12 панелей у морі, захищених від хвиль, штормів і солоної води.

Як повідомляється, завдяки новій електростанції вироблення сонячної енергії на острові зросла на 40% і досягла 678 кВт*пік. В результаті при сприятливих погодних умовах (а вони на Мальдівах нерідкі) вироблюваної сонячними установками енергії досить, щоб живити всі гостьові вілли. Коли сонця не вистачає, готель вдається до використання традиційної альтернативи — дизельних генераторів.

Читайте также:   The Walled Off Hotel — самый остро-социальный отель в мире

За розрахунками адміністрації LUX* South Ari Atoll, використання енергії сонця дозволяє закладу економити до 260 000 літрів дизельного палива на рік, так що це не тільки вигідно, але і корисно для навколишнього середовища. Крім того, крім скорочення викидів вуглекислого газу, платформи SolarSea надають притулок для молодих риб і коралових планул — останніх після перетворення в коралові колонії можна згодом пересадити на дно океану.

Надалі власники острова мають намір продовжити нарощувати вироблення сонячної енергії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.