Журнал Time почне платити зарплату своєму президенту в біткоінах

Журнал Time почне платити зарплату в біткоінах

Якщо до явища NFT ми вже почали поступово звикати, то зарплата в біткоінах здається чимось зовсім невідомим. Не так давно про рішення видавати зарплату в криптовалюті розповіли в баскетбольному клубі «Сакраменто Кінгз», а тепер подібна схема з’явиться і в редакції журналу Time. Біткоіни за виконану роботу почне отримувати президент видання Кіт Гроссман. Про це пише Hypebeast.

Присутність Time в світі блокчейна відбудеться завдяки співпраці з експертами по криптовалюта Grayscale. Крім зарплати, Time уможливить оплату за підписку в біткоінах. Також обидві компанії планують випустити цього літа серію навчальних відеороликів, які допоможуть людям розбиратися в новій технології.

“Радий оголосити про співпрацю Grayscale з Time в рамках виходить цього літа нової серії відео з роз’ясненнями на тему сфери криптовалюта. Не менш важлива частина анонса: президент Time Кіт Гроссман і сам журнал погодилися приймати оплату в біткоіни. Для нас це перший подібний співробітництво в медіапросторі”, – написав у Твіттері генеральний директор Grayscale Майкл Сонненшайн.

Читайте также:   Tesla: 7 июля можно купить Model 3 всего за $35 тыс.

Медіакомпанія за останній час не перший раз намагається проявити себе на віртуальних ринках. Так, минулого місяця на NFT-аукціоні продали три обкладинки журналу, які були натхненні оригінальними зображеннями 1966 року. Одна з них була продана генеральному директору TRON Джастіну Сану за колосальні 200 000 доларів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *