Заріна Семенюк про професійну фінансову освіту в Україні

Заріна Семенюк

Де отримати якісну професійну фінансову освіту, щоб програма навчання була сучасною, заняття вели практикуючі фахівці, а головне, після закінчення була можливість успішно влаштуватися на роботу за освоєною спеціальністю? Стати успішним фінансистом ви можете, пройшовши навчання в Українській Фінансовій Академії за найбільш затребуваними фінансовими спеціальностями: Аудитор, Головний Бухгалтер та Фінансовий Директор.

Ми вирішили зустрітися із засновником Української Фінансової Академії Заріною Семенюк і дізнатися, як до неї прийшла ідея організувати такий навчальний заклад і на кого орієнтовані програми навчання.

– Заріно, поділіться своєю історією, як ви прийшли до того, щоб створити Українську Фінансову Академію і яка головна її місія?

Зізнаюся, ця ідея прийшла до мене не спонтанно, я йшла до цієї думки весь свій невеликий на той час трудовий шлях. Першою чергою, у зв’язку з необхідністю постійно підвищувати свою кваліфікацію.

Незважаючи на те, що я здобула вищу фінансово-економічну освіту, а також ступінь бакалавра і магістра з фінансів з червоними дипломами, вступила до аспірантури в НДФІ Академії фінансового управління при Міністерстві фінансів України, у мене все одно не було комплексного розуміння того, як потрібно управляти фінансами компанії. Я відчувала брак практичних знань і відчувала невпевненість перед влаштуванням на роботу, а про те, щоб зайняти керівну позицію, доводилося тільки мріяти.

При цьому я завжди любила вчитися, і крім основної освіти ходила на всілякі курси для фінансистів, постійно моніторила інтернет та збирала максимально інформацію щодо фінансового менеджменту, обліку та аналізу підприємства. Для мене на той момент була незвіданою і сповненою домислів тема про бюджетування, яке якраз набирало популярності серед вакансій, а в університеті цього не вчили – було фінансове планування, але як консолідувати звітність, аналізувати її і приймати управлінські правильні рішення – такої цілісної картинки у мене не було.

Звичайно, стосовно моєї трудової діяльності мені пощастило. Відразу після отримання ступеня бакалавра мене взяли на посаду фінансового менеджера в компанію роздрібної торгівлі елітної парфумерії та косметики «Бомонд груп». І ось, уже в рамках цього підприємства, я як губка вбирала всю інформацію і задавала мільйон запитань, а через півроку зіткнулася з новим викликом – мене призначили керівником фінансового відділу на цьому підприємстві, і якраз у той момент, коли компанія стояла на порозі зростання – відкриття нових магазинів і необхідності кардинальної зміни системи фінансового управління. Це була найкраща практика, оскільки мені вдалося багато знань застосувати і систематизувати.

Згодом мене охопив професійний інтерес до виробництва, і мені пощастило перейти на роботу в торгово-промислову компанію «Шабо», зокрема, в мої обов’язки входив фінансовий контролінг та бюджетування. Це був значний досвід у моїй кар’єрі. Але мені доводилося постійно підвищувати свою кваліфікацію на курсах, семінарах і форумах, шукати відповіді на численні запитання…

Саме тому я створила такий навчальний заклад, якого бракувало свого часу мені, головною місією якого стало підвищення кваліфікації фінансистів України.

Образовательный бизнес: Business Lunch с Деньги Плюс

– На кого орієнтоване навчання в Українській Фінансовій Академії? Хто ваші слухачі?

Нам, практикам, цікаво працювати з усвідомленою аудиторією, яка знає, чого хоче, і у якої назріла потреба у професійній фінансовій освіті. Адже, коли ти бачиш, що це потрібно і цікаво, тобі хочеться віддавати ще більше знань. Це колосальний обмін, і він надихає.

До нас дуже часто приходять перекваліфіковуватися головні бухгалтери, котрі хочуть стати Фінансовими директорами або Аудиторами. Часто бухгалтери, економісти, фінансові менеджери приходять до нас підвищити свою кваліфікацію, щоб гідно і впевнено зайняти бажану топ-позицію Головного бухгалтера, Аудитора або Фінансового директора.

До нас навіть приходять діючі Фінансові директори і Головні бухгалтери – також підвищити свою кваліфікацію, оскільки працювали довгий час у сфері послуг або роздрібної торгівлі і планують змінити роботу, сферу діяльності та перейти на виробниче підприємство. Адже ми знаємо, що це абсолютно різний рівень фінансового управління й інша область знань. Тому ми стаємо незамінною підтримкою і в таких ситуаціях.

Під час навчання наші викладачі стають свого роду постійними консультантами. Уже в процесі навчання у Слухачів є можливість застосовувати отримані знання та ефективно адаптувати їх під умови свого підприємства.

– Хто викладає в Українській Фінансовій Академії і як формуються програми навчання?

Викладають у нас тільки практики. Кожен – експерт у своїй області, з величезним досвідом роботи у різних сферах діяльності, величезним багажем знань. Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію і, безумовно, вміють доносити інформацію Слухачам.

А програми навчання ми підібрали, виходячи зі свого досвіду, зробили їх максимально комплексними, з великою кількістю практичних занять і кейсів. Ми зібрали все те, що повинен знати кожен фінансист, який планує побудувати успішну кар’єру.

Набір на навчання вже стартував?

Так цілком вірно!

– Нам залишається побажати нашим читачам не упустити свій шанс освоїти затребувану фінансову спеціальність і побудувати успішну кар’єру разом з Українською Фінансовою Академією!

Адреса: м. Одеса, пл. Старосінна, 7, оф. 7.

Тел.: (048) 770-16-07

finacademy.com.ua

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.