YouControl запустив інструмент, який виявляє боржника чи корупціонера

Український сервіс відкритих даних YouControl представив новий інструмент «Фізичні особи» – за допомогою реєстрів він допомагає перевірити будь-яку фізичну особу в Україні.

Таким чином, інструмент допомагає отримати уявлення про приналежність людини до корупціонерів, осіб, що ховаються від органів влади, люстрованих чиновників, боржників і так далі.

Зокрема новий інструмент YouControl зможе показати повʼязані з фізособою компанії або ФОП, керівник яких знаходиться під санкціями України або інших країн, заплямував репутацію та пов’язаний з проблемними компаніями, формально керує відразу багатьма компаніями.

Крім того, «Фізичні особи» може визначити людини, яка вважається зниклою або переховується від органів влади та розшукується як відповідач. Система також вказує на наявність боргу з виплати аліментів, перед банком, неоплачені штрафи ПДР і інші штрафи, конфіскації майна, рішення Європейського суду з прав людини та інші виконавчі рішення, внесені до Єдиного реєстру боржників і Автоматичну систему виконавчих проваджень.

Читайте также:   Марк Цукерберг потерял миллиарды долларов

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.