Великі компанії, які почали з невеликої позики

Великі компанії, які почали з невеликої позики

Проблема, з якою багато хто стикається при пошуку власного бізнесу, – це капітал. Майже всім підприємствам потрібна певна сума грошей, щоб отримати фінансову можливість стартувати.
Запозичення грошей для початку бізнесу може бути трохи складним, оскільки ніхто не знає, що чекає в майбутньому, але може бути корисно поглянути на інших для натхнення. Тут ми розглянемо великі компанії, які почали з невеликого кредиту.

Історія Starbucks

 

У 1971 році засновники Starbucks Джеррі Болдуін, Зів Зігель і Гордон Боукер зуміли об’єднати разом $8000 і взяли скромний кредит, щоб почати компанію з продажу кавових зерен. До 1980 року компанія була найбільшим кавовим заводом у Вашингтоні.

Читайте также:   9 лучших озер для летнего отдыха

 

Компанія досягла великих успіхів, і через два роки в команду увійшов Говард Шульц. Шульц придумав ідею, що Starbucks має почати продавати чашки кави і чаю, після того, як він ознайомився з культурою кафе в Італії. Результат? До 1992 року Starbucks став настільки успішним, що компанія стала публічною, а сьогодні її ринкова капіталізація становить 79 мільярдів доларів.

Аніта Роддік і Body Shop

З банківським кредитом розміром близько 5000 фунтів стерлінгів Аніта Роддік придбала інгредієнти, необхідні для цілого ряду продуктів для догляду за шкірою. Вона працювала з дому, зі своїми дочками. Створюючи товари, для кожного з них вона написала розповідь, перш ніж продавати їх зі свого першого магазина в Брайтоні.

Читайте также:   Спортивні техновинки

Роддік виробила унікальну методику продажу своїх продуктів, зайнявши позицію з питань охорони тварин і екологічних проблем – це стало важливим фактором успіху в подальшому. Зрештою, Роддік продала свою майстерню в 2006 році компанії L’Oréal за колосальні 652 млн євро.

Читайте також: Глава Alibaba складывает с себя полномочия руководителя компании

Alienware

Компанія Alienware, яка була заснована в 1996 році Алексом Агілем і Нельсоном Гонсалесом, спеціалізується на налаштуваннях ПК для хардкорних геймерів. Позика в розмірі 10 000 доларів допомогла їм отримати партнерство у складний перший рік просування бізнесу, але саме в той час вони отримали безліч захоплених відгуків від декількох ігрових видань.

Читайте также:   Дональд Трамп — живое воплощение американской мечты

На момент, коли Alienware здобула репутацію визнаного елітного бренду, продажі стабілізувались. Коли Dell купила компанію в 2006 році, її дохід перевищив 100 мільйонів доларів.

Зрозуміло, існує безліч способів, якими капітал може бути залучений для фінансування початкового періоду бізнесу і фокусування приватних інвестицій. Що стосується відносно невеликих кредитів, які прості в забезпеченні безпеки, багато людей як і раніше шукають бізнес-кредит, який в довгостроковій перспективі дійсно може принести дивіденди.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.