Свинка Пеппа відсудила мільйони в Росії

Пеппа відсудила мільйони в Росії

Правовласники відомого всім дітям світу бренду «Свинка Пеппа» ось уже кілька років ведуть судову війну проти малого бізнесу по всій Росії.

До теперішнього моменту в картотеці арбітражних судів Росії міститься 5700 позовів від Entertainment One UK Limited до підприємців за незаконне використання зображень персонажів.

У переважній кількості випадків компанія карає бізнесменів, які торгують іграшками, канцтоварами і дитячими речами, а не тих, хто цю продукцію виробив або організував поставку в нашу країну. В цьому випадку стягнення невеликих компенсацій розглядаються в спрощеному порядку, без запрошення сторін в суд.

Мінімальна сума штрафу за всіма зареєстрованими позовами складає 57 млн рублів. Однак за використання зображень різних персонажів компенсація нараховується окремо. Як наслідок, продажу героїв мультфільму можуть обійтися підприємцям в великі суми, в сотні разів перевищують вартість самого товару. У березні цього року в Сочі Entertainment One UK Limited отримала компенсацію в розмірі 40 тис. рублів (близько 15 тис. гривень).

Читайте также:   Бюджетне протистояння в США: екологія VS воєнні розробки Пентагону

Тим не менш, компанія-власник прав на Свинку Пеппі не обмежується малим бізнесом, а й висуває претензії виробникам. У грудні 2019 року Entertainment One UK виграла суд про стягнення 33 млн рублів у одного з найбільших російських виробників іграшок, компанії «Сімбат».

Найчастіше подібні розгляди завершуються мирною угодою і частковим або повним задоволенням позовів правовласника. Бізнесменам простіше заплатити штраф, ніж витрачати час і гроші на завідомо нерівний бій.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *