«Реал Мадрид» знову став найдорожчим футбольним клубом в світі

Після дворічної перерви «Реал Мадрид» знову став найдорожчим футбольним клубом в світі. Його вартість склала $ 4,24 млрд.

У найдорожчих футбольних клубів світу гроші все ще ллються рікою – адже під час кожного матчу величезна кількість уболівальників збирається на стадіонах і перед телевізійними екранами, особливо якщо мова йде про Лігу чемпіонів УЄФА.

Спонсори готові викладати все більше грошей за те, щоб назви їх компаній асоціювалися у громадськості з певними футбольними клубами. Вони розуміють, що футболістів можна порівняти з розвішеними по всьому світу білбордами, образи яких чітко відображаються в пам’яті мільярдів футбольних уболівальників.

Повідомляється, що «Реал Мадрид» нещодавно продав права на використання свого бренду компанії Providence Equity за передоплату розміром в $224 млн за перші чотири роки. У минулому сезоні новим титульним спонсором ФК «Барселона» стала японська інтернет-компанія Rakuten. За розміщення свого логотипу на футболках «Барселони» вона заплатила $246 млн. Крім того, «Барселона» підписала ще одну угоду на 10 років з Nike, згідно з якою каталонці будуть щорічно отримувати від виробника спортивних товарів як мінімум $174 млн. У кінці 2018 року «Ювентус» продовжив контракт з Adidas ще на вісім років. Вартість угоди склала $457 млн.

Читайте также:   Український клуб дізнався суперників у груповому етапі Ліги Чемпіонів

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.