Продажі Dior і популярність Loewe: головне зі звіту люксової імперії LVMH

Продажі Dior і популярність Loewe

Люксовий конгломерат LVMH, якій належать такі бренди, як Dior, Fendi, Louis Vuitton, Tiffany & Co. та інші, опублікував звіт за останні три місяці – з 30 червня по 30 вересня.

Продажі годинників і прикрас виросли всього на 1% в порівнянні з 2019 роком, коли конгломерат ще не купив Tiffany & Co. Виручка ювелірного бренду збільшилася на 18% в порівнянні з третім кварталом 2020 Tiffany & Co. «Домоглися чудових результатів» на своєму основному ринку – американському.

Доходи LVMH склали €15,51 млрд у третьому кварталі, що на 11% більше, ніж в допандемійном 2019 році. Продажі в сегменті одягу і виробів зі шкіри склали €7,45 млрд, що трохи менше, ніж в попередньому кварталі, але на 38% більше, ніж в 2019 році.

Читайте также:   Акції Zoom спливли в невідомі руки

«Louis Vuitton, які відзначили 200-річчя з дня народження свого засновника, показали чудові результати, завдяки постійним інноваціям і якості своєї продукції. Christian Dior продемонстрували виняткову динаміку», – йдеться в заяві LVMH. Конгломерат також відзначив хороші результати Celine, Fendi, Loewe і Marc Jacobs.

Доходи в сегменті парфумерії ніяк не змінилися в порівнянні з 2019-м, а продажi вин і спиртних напоїв зросли на 7%.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *