Про нерухомість зі знанням справи «Домінанта-Д»

Про нерухомість зі знанням справи «Домінанта-Д»

Команда АН «Домінанта-Д» прагне, щоб інвестиції його клієнтів у нерухомість були максимально прибутковими, тож продовжує цикл спеціалізованих інтерв’ю з провідними забудовниками Одеси. На цей раз співрозмовником Анни Гусейнової – експерта ринку і генерального директора мережі «Домінанта-Д» – став Георгій Бочорішвілі – голова ради директорів будівельної компанії «ЗАРС».

Георгій Бочорішвілі: «Ми пишаємося кожним Будинком Каркашадзе»

Георгій Бочорішвілі

Анна: Як створювалася Ваша Компанія?

Георгій: Нашу компанію заснував мій дід Гіві Сілованович Каркашадзе, у 1996 році. Будівельна компанія «ЗАРС» стала реалізацією його мрії, багаторічних планів і задумів – будувати дійсно якісне та естетичне житло.

Анна: Чому він вирішив будувати житло саме в цьому сегменті – в елітному ?

Георгій: Понад 55 років займаючись будівництвом у нашому місті і в нашій країні, пройшовши весь шлях від майстра до керівника найбільших будівельних комбінатів, будуючи стратегічні і промислові об’єкти, будуючи житло і соціальні об’єкти, лікарні та поліклініки, Гіві Сілованович довгі роки виношував ідею будівництва якісного , красивого та естетичного житла для людей. Він дуже хотів будувати великі гарні будинки, з високими стелями, з великими просторими кімнатами, з мармуровими сходами, з хорошими ліфтами. З усім тим, що необхідно людині, щоб відчувати себе вдома по-справжньому комфортно. І ось, нарешті, він зміг це реалізувати і вкласти всі свої думки і свій багаторічний досвід у будівельну компанію «ЗАРС».

Анна: Розкажіть про перший будинок, побудований вашою компанією. Коли це було?

Георгій: Будівництво першого будинку почалося в 1996 році. Він знаходиться на вулиці Довженка, і це був перший будинок, який Гіві Сілованович почав будувати за своїм проектом. За проектом, який втілив його побажання і уподобання. Цей будинок, як і наступні, самі люди назвали «Будинок Каркашадзе». З цікавими квартирами, високими стелями, мармуровими сходами – в середині 90-х він був абсолютно новим для нашого міста. Ця красива споруда об’єднала у собі кращі ідеї радянського періоду «сталінських» будинків, які любили одесити і які цінуються на пострадянському просторі, з естетикою старих одеських будинків – мармуровими сходами, кованими перилами, ліпленням у під’їздах. І, відповідно, далі ця тематика розвивалася.

Читайте также:   Режим работы банков в новогодние праздники

Анна: Хто ваш основний покупець? Хто найчастіше купує квартири?

Георгій: Наші квартири люди купують в основному для себе, для своєї родини, своїх батьків і своїх дітей. Наш покупець – людина, яка цінує комфорт і якість. Наші будинки завжди невеликої поверховості і завжди знаходяться в історичному центрі міста – на Французькому бульварі. Їх органічна архітектура вписується в образ нашого міста.

Анна: Якими реалізованими об’єктами пишаєтеся найбільше?

Георгій: Більш ніж за 20 років будівництва ми побудували всього 10 будинків, і зараз будуємо 11-й. Кожен будинок по-своєму унікальний, у кожному є свої особливості і своя виняткова цінність. Це можуть бути певні елементи архітектури, планувальні рішення або близькість моря… Кожен будинок для нас унікальний і кожен – це наше дітище, яке ми трепетно ​​і дбайливо будуємо. Ми пишаємося кожним Будинком Каркашадзе.

Анна: Які будівельні матеріали використовуєте? Які будівельні інновації сьогодні в тренді?

Георгій: Ми використовуємо справжні і безкомпромісні матеріали, такі як цегла, мармур, дерево. Це ті матеріали, використанням яких ми дійсно пишаємося. Ми вважаємо, що це завжди буде в тренді, тому що якість будівництва завжди буде актуальною. Я часто наводжу приклад: є багато будівельних компаній, багато цікавих проектів в Україні та за кордоном. Але запитайте власника або топ-менеджера будь-якої компанії: «З чого побудований ваш власний будинок або квартира?» У 99 % випадків ви почуєте у відповідь: «Із цегли». Це саме той тренд, який був учора, є сьогодні і буде завтра. Це той матеріал, яким ми пишаємося і який використовуємо у всіх своїх будівлях. Крім того, ми використовуємо багато сучасних і цікавих рішень, які актуальні сьогодні на будівельному ринку. Це інноваційні технології будівництва, нова інженерія, системи відеоспостереження, LED-освітлення, системи безпеки, очищення води, нові системи опалення та багато іншого.

Читайте также:   Долар і євро подорожчали

Анна: У чому конкурентна перевага вашої компанії?

Георгій: Наші конкурентні переваги закладені в наших принципах, які більше 20 років тому сформулював засновник. Перш за все – це унікальні локації для будівництва наших будинків. Особливу увагу ми приділяємо архітектурі, яка повинна відповідати і підкреслювати обрану локацію. У процесі будівництва ми застосовуємо сучасні технології та найякісніші матеріали. Тому найголовніше і незаперечне правило – це якість самого будівництва, яке вже понад 20 років відзначають наші клієнти.

Анна: Які проекти плануєте реалізувати в найближчому майбутньому?

Георгій: Для нас, як для компанії, яка будує досить розмірено і дуже грунтовно, найближче майбутнє – це поняття більш тривале і довгострокове, ніж для більшості будівельних компаній. Ми будуємо свої плани на десятиліття. Проектів у нас дуже багато, і всі вони цікаві.
Зараз ми будуємо будинок на Французькому бульварі, 29, у найближчі три роки завершимо цей унікальний проект, який увібрав у себе весь наш двадцятирічний досвід будівництва. Його існування і місце розташування визначив засновник нашої компанії – Гіві Сіловановіч. Це десятиповерховий будинок, у якому всі квартири орієнтовані на море, а навколо будинку – велика зелена територія з ландшафтним парком. У будинку не більше трьох квартир на поверсі, які запроектовані з ергономічним плануванням. У кожній квартирі є тераса з видом на море. У будинку, природно, високі стелі і, звичайно ж, він будується з цегли. Це той проект, який ми реалізовуємо сьогодні.

Читайте также:   Курс долара і євро на 25 лютого

Паралельно з цим ми будуємо житловий комплекс «Парк Совіньйон». Він розташований біля моря в мальовничому Совіньйоні. Це п’ятиповерхові цегляні будинки, які займають всього 25 % території комплексу, а все інше – парк, благоустрій та інфраструктура. Наші клієнти хотіли отримати якість «Будинків Каркашадзе» біля моря, в хорошому районі, але за більш демократичною вартістю, і ми пішли їм назустріч. Цей проект ми будемо реалізовувати в найближчі п’ять років. Плануємо побудувати більше 19 будинків, торговий центр, дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики.
У нас ще багато цікавих планів, які ми будемо презентувати у майбутньому.

Анна: Назвіть головні критерії вибору партнерів з продажу.

Георгій: Ми переконані в тому, що наш продукт унікальний. І кожен наш новий об’єкт доводить і підтверджує те, що наші будинки і наші квартири – інші. Тому для нас важливо знайти партнерів, які розуміють наші особливості. Або розуміють ті деталі, які цінуємо ми і цінують наші клієнти. Партнери, які можуть дійсно якісно презентувати нашим споживачам наші будинки. У своєму бізнесі ми сповідуємо професіоналізм , тож намагаємося співпрацювати також тільки з професіоналами. Це для нас найцінніше.

Анна: Чому ви вибрали саме АН «Домінанта»?

Георгій: Ми багато років співпрацюємо з агентством нерухомості «Домінанта». І я вважаю, що на сьогоднішній день АН «Домінанта» – одне з найкращих агентств у нашому місті. Ця компанія багато в чому здатна оцінити і презентувати наші переваги на ринку. АН «Домінанта» – це професіоналізм і надійність. Ми задоволені їх роботою.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 748

Напишите комментарий

Your email address will not be published.