NEQSOL Holding придбає Vodafone Україна за $ 734 мільйони

Другий за величиною телекомунікаційний оператор на ринку України Vodafone стане частиної міжнародної групи компаній NEQSOL Holding. Про це говориться на офіційному сайті холдингу.

Відповідна угода була підписана між компанією Telco Solutions and Investments, яка підконтрольна азербайджанській фірмі Bakcell, з «МТС». Згідно з документом, сума акцій українського оператора мобільного звʼязку обійдеться в $ 734 мільйони – до цієї також відноситься відкладений платіж на суму близько $ 84 мільйонів. У свою чергу купівля компанії в Україні фінансується переважно коштом ресурсів від міжнародних фінансових структур.

Як зазначають в NEQSOL Holding, зміна власника ніяк не вплине на діяльність українського оператора: компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов’язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами.

Читайте также:   Brent по 61,12 долара за барель

Відзначимо, що діяльність групи компаній NEQSOL Holding охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну та будівельну галузі. Група компаній веде діяльність в таких країнах, як Велика Британія, США, Туреччина, Азербайджан, Казахстан, ОАЕ, Бангладеш та інші.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.