Курс Bitcoin продовжує стабільно зростати, взята планка в $7500

Після різкого обвалу курсу Bitcoin в грудні 2017 року про найпопулярнішу криптовалюту і всю індустрію якщо і згадували, то виключно в негативному ключі, відзначаючи чергові антирекорди, введення нових обмежень регуляторами різних країн і зломи бірж. Але 2 квітня вартість біткоіна за добу різко злетівши на 20%, подолала рубіж $ 5000 вперше з листопада 2018 року.

Увесь квітень Bitcoin залишався стабільним, торгуючись в коридорі $ 5000- $ 5200, а за останні два тижні криптовалюта подорожчала на $ 2000, причому $ 1000. до ціни додалися за останні два дні. За даними сервісу CoinDesk, що відслідковує вартість криптовалюти на різних біржах, максимальне значення курсу за останні 24 години становило $ 7560,53 за один біткоін.

Читайте также:   Самые богатые клубы мира: Шахтер и Динамо (инфографика)

Останні кілька годин Bitcoin падає, але курс як і раніше залишається вище $ 7000.

Сукупна капіталізація всіх існуючих криптовалют на момент написання цієї статті перевищує $ 213 млрд.

Як це зазвичай відбувається, в моменти різких стрибків курсу Bitcoin незалежно від вектора змін аналітики поспішають давати прогнози, причому як сприятливі з приводу подальшого зростання, так діаметрально протилежні. Як буде насправді – побачимо. Два останніх місяці криптовалюта показує стійке зростання, чого не було давно. І якщо курс Bitcoin і інших криптовалют продовжить рости, то досить імовірно, що відеокарти знову подорожчають. Це якщо говорити про найбільш очевидних наслідки для пересічних користувачів.

Читайте також: CANACCORD GENUITY: BITCOIN ДОСЯГ ДНА, АЛЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО ПОЗНАЧКИ В $20 000 В 2021 Р.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.