Цілий статок: скільки витратили американці у «Чорну п’ятницю»

Розпродажі на «Чорну п’ятницю» досягли нового максимуму, хоча і не виправдали прогнозів аналітиків. За даними компанії Adobe Analytics, покупці витратили $ 7,4 млрд на покупку товарів через інтернет, і це на $ 1,2 млрд більше, ніж в минулому році. Аналітики очікували суму $ 7,5 млрд. Водночас компанія Salesforce заявила, що за її підрахунками товарів було куплено на трохи меншу суму – приблизно $ 7,2 млрд.

Серед популярних продуктів виявилися комп’ютерні ігри Frozen 2, L.O.L Surprise і Paw Patrol. Найпопулярніші ігри – FIFA 20 і Madden 20. Що стосується електронних пристроїв, найчастіше купували консоль Nintendo Switch, ноутбуки Apple, навушники Airpods і телевізори Samsung.

В цьому році за допомогою смартфонів було придбано товарів на суму $ 2,9 млрд. Цей показник зростає швидше, ніж онлайн-покупки в цілому, тому вже зовсім скоро можна буде говорити про те, що мобільні пристрої в цьому плані змогли обігнати комп’ютери.

Читайте также:   SIM-картки за паспортами: деталі скандального законопроекту №1083

Одна з причин, по якій обсяги продажів виявилися трохи менше, ніж передбачали аналітики, полягає в тому, що святковий сезон знижок і розпродажів з кожним роком починається раніше. Довгий час «Чорна п’ятниця» вважалася стартом сезону святкових покупок, але останнім часом ситуація змінилася, оскільки ритейлери хочуть збільшити обсяг продажів шляхом більш тривалого періоду часу. Ще одна тенденція пройшла розпродажі — чим більше покупок люди роблять, тим дорожче речі вони купують. Цього року середній чек склав $ 168, що є новим рекордом для «Чорної п’ятниці». Продажі смартфонів зросли на 21% в порівнянні з минулим роком.

Як і раніше, гіганти електронної комерції з об’ємом продажів більше $ 1 млрд на рік показали кращі результати. В цілому, в цьому сезоні їх продажі зросли на 62% проти 27% у невеликих ритейлерів. Цікаво подивитися, як себе покаже «кіберпонеділок», який, як очікують аналітики, повинен принести рекордні $ 9,4 млрд.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *