Акції Tesla різко злетіли на тлі успішного звіту та запуску заводу у Китаї

Tesla опублікувала звіт за третій квартал 2019 фінансового року, який виявився для компанії дуже успішним, особливо після невтішного другого кварталу і звільнення співзасновника і технічного директора Джеффрі Штробеля.

Відзначимо, що недавно Tesla вийшла з мінуса, запустила лінію по збірці Model 3 на Gigafactory 3 в Шанхаї, причому з випередженням графіка, і перенесла старт виробництва Model Y на квартал раніше. Реакція інвесторів і фондового ринку виявилася рівно такою, як і можна було очікувати — акції Tesla різко пішли вгору.

Якщо на закритті основної біржової сесії на біржі NASDAQ 23 жовтня за один цінний папір Tesla давали $ 254,68, то після публікації звіту на позабіржових торгах протягом години акції злетіли в ціні майже на 20%, до $ 308,4.

Читайте также:   Продажі Dior і популярність Loewe: головне зі звіту люксової імперії LVMH

Якщо ж поглянути на динаміку зміни вартості акцій Tesla з початку року, то можна помітити, що до максимального значення в $ 376,79 (стільки акції Tesla коштували в грудні 2018 року) ще далеко. Але якщо тенденція збережеться, то акції Tesla цілком можуть оновити максимум ($ 379,49) з моменту виходу на біржу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.