Airbnb чекає падіння замовлень через дельта-штам: що буде з акціями компанії

Airbnb чекає падіння замовлень через дельта-штам

Сервіс для оренди житла Airbnb очікує, що число бронювань на сайті в III кварталі скоротиться в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Після цієї заяви акції компанії впали на 4%. Інвестори можуть заробити на Airbnb в довгостроковій перспективі, вважають аналітики

Що трапилося?

Керівництво міжнародного сервісу для оренди квартир Airbnb попередило інвесторів про можливе зниження числа бронювань в III кварталі 2021 року в порівнянні з тим же періодом 2019 року через поширення нового штаму коронавiрусу.

Що це означає?

Незважаючи на те, що в II кварталі 2021 року виручка Airbnb виросла рік до року майже на 300%, до $1,34 млрд, керівництво компанії побоюється, що дельта-штам коронавiрусу може негативно вплинути на бізнес. Виручка в II кварталі зросла завдяки відновленню турпотоку, йдеться в листі акціонерам, який Airbnb опублікувала разом з квартальною звітністю. За останні кілька тижнів компанія поставила рекорд за кількістю одночасного перебування гостей в орендованих на Airbnb квартирах в США з початку пандемії. Але в III кварталі 2021 року бронювань буде менше, ніж за аналогічний період 2019 року, хоча Airbnb очікує отримати рекордну квартальну виручку. Вплив COVID-19, а також поява і поширення нових варіантів вірусу, включаючи дельта-штам, будуть і далі впливати на поведінку мандрівників – те, як часто вони бронюють житло і скасовують бронювання, стверджують в Airbnb.

Читайте также:   Курс акцій NVIDIA оновив історичний максимум, незважаючи на побоювання через коронавірус

У компанії вже бачать негативний вплив нових обмежень через поширення варіантів вірусу і уповільнення темпів вакцинації на кількість відмін бронювання. Наприклад, через різке зростання числа захворювань після поширення дельта-штаму МОЗ Ізраїлю в кінці червня знову зобов’язав жителів країни носити маски в приміщеннях, а також рекомендував надягати їх на вулиці під час публічних заходів. Франція в середині липня ввела обмеження для нещеплених громадян через новий штам коронавiрусу – їм заборонили відвідувати кафе, ресторани та інші публічні місця без «паспорту здоров’я».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 157

Напишите комментарий

Your email address will not be published.