Зимова негода повалила десятки дерев, багато українців залишилися без світла

Очищення доріг продовжують, працює спецтехніка

З 6 на 7 лютого снігові хуртовини, сильні пориви вітру й мороз залишили без світла жителів 203 населених пунктів у 8 областях України. Також за добу рятувальники відбуксували 223 транспортних засоби, які застрягли на дорогах. Повалило 72 дерева, які прибрали надзвичайники. Тільки в Одесі вітром звалило понад 50 дерев.

– Одеська – 100, Херсонська – 40, Дніпропетровська – 16 Миколаївська – 11, Чернівецька – 11 Запорізька – 9, Кіровоградська – 9 і Донецька – 7. До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго, – повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

В Укравтодорі відзначили, що вранці 7 лютого в Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернівецькій областях місцями все ще йде сніг. У Полтавській області спостерігається утворення заметів при сильних поривах вітру.

Читайте также:   В Украине отменят 10 поездов

У Волинській, Рівненській, Хмельницькій та Миколаївській області місцями ожеледиця, в Донецькій області “снігова каша”. На перевальних ділянках доріг – невеликий сніг.

З головних доріг обмеження зняті, рух відновлено. У тому числі й в Одеській області.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *