Рекордні затримки: пасажири одеського аеропорту страждають через туман

Раптовий сезон туманів знову приніс багато неприємностей для мандрівників одеситів. Сьогодні ввечері в одеському аеропорту продовжилася серія затримок авіарейсів.

Зокрема авіакомпанія Ryanair відклала свій ранковий рейс Краків — Одеса. І хоча до моменту перед прибуттям за розкладом (о 12:30) погода в Одесі була вже нормальною, ірландці вирішили не вилітати та приземлилися в Одесі на п’ять годин пізніше — о 17:30.

Але рекордсменом стала вітчизняна компанія МАУ. Ранковий рейс з Борисполя, який повинен був сісти о 8 ранку, за фактом здійснив посадку о 20:32. До речі, перед тим, як сісти, літак близько години провисів над містом — мабуть, знову заважав туман. Вечірній рейс тієї ж МАУ з Борисполя без проблем сів через десять хвилин після «ранкового» – о 20:42.

Читайте также:   Не нафтою єдиною: Арабські Емірати відправили місію на Марс

Ще одним сьогоднішнім рекордсменом стали білоруси. Борт з Мінська, попри тотальні затримки інших авіакомпаній, приземлився майже на півгодини раніше, ніж заявлено в розкладі — о 14:12 замість 14:40.

Зі скасованих рейсів варто відзначити вечірній стамбульський Turkish Airlines – вони завжди скасовуються в подібних нестабільних ситуаціях.

На кілька годин затримується рейс з Барселони авіакомпанії SkyUp, але це і зрозуміло: вони вилетіли з Одеси з шестигодинним запізненням.

Нагадаємо, що раніше Державіаслужба України назвала найпунктуальніші авіакомпанії в державі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *