Володимир Зеленський: жертв пожежі в Одеському коледжі може бути більше

На даний момент відомо про загибель 17-річної Ксенії Бабенко. Ще 14 осіб поки вважаються зниклими безвісти

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття батькам дівчини, яка загинула під час резонансної пожежі в Одесі в середу, 4 грудня. А також з жалем зазначив, що вона могла стати не єдиною жертвою.

– У жахливій пожежі в Одесі ми вже втратили студентку Ксенію Бабенко. Вся країна співчуває її батькам. Ми не залишимо вас наодинці з вашим горем. Ми всі сподіваємося, що з 14 зниклих безвісти якомога більше знайдуться здоровими і неушкодженими. Але не хочу нікого обманювати – жертв може бути більше, – написав Зеленський на своїй сторінці в Facebook.

Читайте также:   Стукнуло 30 — тримай додатковий тиждень відпустки на особисте життя

Він також побажав якнайшвидшого одужання постраждалим. За словами президента, на даний момент в лікарнях перебуває 21 людина в стані середньої тяжкості. Ще п’ятеро – у важкому стані. Зеленський окремо відзначив “героїчну боротьбу наших пожежників і рятувальників”, 7 з яких також потрапили до лікарень.

– Отже, станом на 6:00 в Одесі 1 загибла студентка, 14 зниклих безвісти (серед них – 5 студентів), 27 людей в лікарнях відповідно до отриманих травм і необхідної допомоги. Доручаю голові Одеської ОДА та всій місцевій владізробити все для допомоги постраждалим та їхнім родинам і швидше з’ясувати всі обставини, які призвели до цієї трагедії, – підкреслив президент України.

Читайте также:   Ісландський вулкан прокинувся від 800-річної сплячки: туристи зникли в диму

Він підсумував, що потрібно не шукати крайніх у ситуації, що склалася, а більше не допускати такого жаху в жодному місті країни.

Вогонь гасять майже добу

Пожежа почалася о 10 ранку 4 грудня. За попередніми даними, горіли перекриття між другим і третім поверхом. Станом на 6 ранку ліквідація вогню триває. Загальна площа пожежі склала 4000 кв.м.

За словами голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого, в результаті пожежі постраждало 29 осіб. У зв’язку з подією 5 і 6 грудня в Одесі оголошено траур.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *