Ваган Симонян спростував фейкову інформацію про участь у виборах за підтримки «Телетрейд»

Ваган Симонян скликав прес-конференцію у відповідь на фейковий статтю про нього

Відомий одеський бізнесмен Ваган Симонян вже не раз стикався з інформаційними атаками і наклепом на свою адресу. Головний висновок, який зробив Ваган Владикович: фейковий інформацію про себе треба негайно спростовувати, не даючи неправдивим чуткам пошириться і зашкодити репутації. 29 червня 2020 року на ресурсі Vesti.ua з’явилася стаття, в якій бізнесменові приписувалося бажання йти на майбутні вибори до місцевих органів влади, за підтримки компанії «Телетрейд». У статті, яка на перший погляд, виглядає схвальною, міститься неправдива інформація. Реакція не забарилася — Ваган Симонян скликав прес-конференцію, на якій по пунктах спростував інсинуації автора статті.

Ваган Симонян дає відсіч інтернет-атакам недоброзичливців

30 червня 2020 року в прес-центрі «Одеса-медіа» бізнесмен заявив, що ніколи не мав наміру йти в політику і балотуватися на будь-яких виборах. Тому інформація про те, що він веде передвиборчу кампанію — абсурд. А те, що спонсором цієї неіснуючої політичної кампанії виступає «Телетрейд» — зловмисна вигадка творців статті, яка вигідна замовникам публікації. Їх мета очевидна — це здирництво. Тому на прес-конференції Ваган Симонян підкреслив, що на сьогодні ні до компанії «Телетрейд», ні до компанії Центр біржових технологій він не має ніякого відношення. Згадав він і про те, що в день прес-конференції йому надійшов дзвінок — вимагали грошей за видалення фейковий статті з ресурсу Весті.юа. У разі відмови вимагач погрожував очорнити ім’я бізнесмена. Нещодавно текстове повідомлення з погрозами прийшло і на вайбер Вагана Симоняна.

Читайте также:   Ваган Симонян балотується на посаду голови Одеської вірменської громади за активної підтримки однодумців

Подібне відбувається не вперше — взимку цього року, коли бізнесмен виступав кандидатом на виборах глави Одеської вірменської громади, в інтернеті про нього також з’явилися негативні статті. Вони були опубліковані недоброзичливцями на фейковий ресурсах, які копіюють оформлення таких відомих змі як Vesti.ua і UBR.ua. «Я також давав спростування і проводив прес-конференцію у відповідь на цю інформаційну атаку», — розповів бізнесмен. Зараз злостивці пішли далі і опублікували статтю, яка містить неправдиві відомості, вже на реальному інтернет-порталі.

ЗМІ не повинні ставати інструментом здирників

Юристи бізнесмена можуть притягти засоби масової інформації до суду

«Мої юристи написали лист в редакцію Весті.юа з проханням видалити фейкову інформацію про мене», — заявив Ваган Симонян. Він розповів про переговори з редакцією сайту, і про свою тверду переконаність в тому, що до створення фейковий статті журналісти Весті.юа не мають стосунку — це явно замовна публікація, що просувається зловмисниками. Автор статті вміло «загорнув» неправдиві відомості в привабливу обгортку правдивих фактів, згадавши і про благодійну діяльність бізнесмена, і про його активної участі в розвитку Одеської вірменської громади. Адже так читачеві набагато легше буде повірити в брехню і наклеп, написаний поруч. Якщо редакція Весті.юа не вилучить фейкову статтю і не напише спростування, Ваган Симонян має намір звернутися до суду.

Читайте также:   В Днепре раскрыли схему растраты 1,5 млн гривен чиновником коммунального предприятия

У прес-конференції взяв участь і PR-консультант бізнесмена, власник рекламної компанії Amillidius Богдан Терзі. Він розповів, що, з метою попередити подальші інформаційні атаки на Вагана Симоняна, в більшість інтернет-видань вже відправлені листи, що описують ситуацію, яка склалася, і дії зловмисників. Богдан Терзі закликав засоби масової інформації не ставати знаряддям в руках здирників.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *