Ваган Симонян: Шановного члена громади одеських вірмен звинуватили в спробах знести церкву свого народу

UBR, скрін фейковий статті

Жертвою рідкісної за своєю цинічністю кібератаки став одеський бізнесмен, член правління вірменської громади Ваган Симонян. Невідомі, прикриваючись іменами відомих новинних сайтів UBR.UA і «Вести Украина», звинуватили його в прагненнях знести Вірменську апостольську церкву (що знаходиться на Гагарінському плато в Одесі) заради будівництва котеджів. Статті, написані в типовому «чорнушному» стилі, розміщені на ресурсах, що зовні повністю повторюють авторитетні ЗМІ, однак насправді це фальшивки. Одностранічнікі, всі посилання на яких нікуди не ведуть, а доменні імена написані неправильно. Проте ті, хто створив їх, зараз активно рекламують продукт своєї діяльності через сервіси Google, явно маючи на меті максимально розголосити свої фейки.

Вести, скрін фейковий статті

Спроба дискредитувати людину і ЗМІ одним ударом

Виявивши наклеп на себе в інтернеті, Ваган Симонян звернувся до свого адвоката, а той, у свою чергу, відразу ж зробив необхідні в даній ситуації дії:

  • написав листа до офіційних ресурсів UBR.UA і VESTI.UA з повідомленням про те, що трапилося і проханням прокоментувати ситуацію;
Читайте также:   График работы госучреждений в новогодние праздники

Лист представника офіційного сайту ubr.ua


Лист представника офіційного сайту vesti.ua

  • звернувся зі скаргою до Google про фішинг-сторінки ubr-ua.com і vesti-ua.top;
  • звернувся зі скаргою до хостера, чиїми послугами скористалися сайти-шахраї;
  • написав заяву до кіберполіції.

Скарга в Google на сайт ubr-ua.com

Скарга в Google на сайт vesti-ua.top

Всі ці дії необхідні, щоб заблокувати фальшиві сайти, створені з однією метою: розмістити брехню і провокацію. UBR.UA і «Вести Украина» повідомили, що передали інформацію до юридичних відділів і відреагують найближчим часом. Кіберполіція теж прийняла скаргу до розгляду.

Скарга хостеру сайту ubr-ua.comСкарга хостеру vesti-ua.top

Ваган Симонян має намір захистити своє чесне ім’я

Поки триває бюрократична тяганина, Ваган Симонян змушений терпіти несправедливі звинувачення на свою адресу. Втім, його авторитет серед одноплемінників так просто не похитнути. Всі вони добре знають його і чули про його добрі справи, зокрема, про щедрі пожертвування тому самому храму, в «руйнівники» якого його записали зловмисники.

Читайте также:   Благодійний вечір в Одесі в підтримку Збройних Сил України

Крім того, будучи головою вірменського бізнес-клубу, він багато і активно допомагає молоді, дітям. Бере участь в будівництві вірменської національної школи. Складно знайти більш абсурдні звинувачення, ніж ті, які йому пред’явили в статтях, проте знаменитий пропагандист Йозеф Геббельс не дарма заявляв: «Чим жахливіше брехня, тим охочіше в неї повірять»…

Заява в кіберполіції з приводу кібершахрайства

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *