Ваган Симонян балотується на посаду голови Одеської вірменської громади за активної підтримки однодумців

Ваган Симонян скликав прес-конференцію у відповідь на інформаційну атаку.

Вибори голови Одеської вірменської громади, що відбудуться 16 лютого 2020 року — подія не політична, але активно використовуваний у великій політиці чорний піар торкнувся і їх. Відреагувати на поширюваний на його адресу наклеп вважав за свій обов’язок кандидат на пост голови ОВГ, бізнесмен і громадський діяч Ваган Симонян. Напередодні виборів на вельми неоднозначному сайті «Антикор» з’явилася стаття, спрямована на заплямування його репутації. З її обговорення і розпочали прес-конференцію кандидата 14 лютого 2020 року.

Ваган Симонян: факти у відповідь на інсинуації недоброзичливців

Ініціатором її проведення став піар-консультант Вагана Симоняна Богдан Терзі. Він, не без іронії, перерахував деякі «факти» наклепницького опусу, зробивши акцент на спробі приписати СБУ інтерес до виборів і кандидата. Авторам статті слід знати, що в СБУ не цікавляться виборами в громадських організаціях — і в службі безпеки це підтвердили. Далі горе-журналісти приписали бізнесменові Симоняну неіснуючі партнерські відносини з екс-головою податкової адміністрації. Вони просто зачепилися за прізвище, не намагаючись з’ясувати, що партнером Вагана Симоняна був тезко податківця. Ну а, заява про те, що Ваган Симонян «Московський ставленик» від представників українського антикорупційного ресурсу, розміщеного на сервері… у Москві, взагалі звучить абсурдно.

Читайте также:   Кім Чен Ин стратив п'ятьох дипломатів, які, на його думку, спричинили провал переговорів з Дональдом Трампом

Богдан Терзі логічно припустив, дві негативні статті, що з’явилися в листопаді, і фейкову інформацію з яких в пух і прах розвінчали обурені представники вірменської громади, та стаття «Антикора» — ланки одного ланцюга. І зроблені вони в рівній мірі незграбно.

Ваган Симонян-кандидат на посаду голови ВАТ заслужив бездоганну репутацію.

Лідер і його команда — Ваган Симонян прагнуть до об’єднання одеських вірмен навколо своєї програми

Сам Ваган Симонян прокоментував свої стосунки з бізнесменом Суреном Сардаряном, знову підкресливши, що вони стосуються виключно благодійної та громадської діяльності. Торкнувся і земельної теми, порушеної в статті, зазначивши, що вивів свою частку з інвестиційного проекту, як тільки з’ясувалося, що з ділянкою є проблеми. Автори статті не змогли відкопати реального компромату на Вагана Симоняна і тоді, вчепившись за соломинку, поставили йому в провину активний піар, на тлі закритості в минулому. Апелювати до такого «звинувачення» не склало труднощів. Адже цілком логічно, що людина, яка ставить собі за мету розширення громади і планує об’єднати якомога більше людей для реалізації своєї програми, має бути публічною особою.

Читайте также:   У Індії через стихійне лихо постраждали понад 60 тисяч людей

ініціативна група висунула Вагана Симоняна, побачивши в ньому лідера.

Про програму кандидата і про те, як багато вже зроблено, говорили на прес-конференції і представники Одеської вірменської громади. Карапет Мелконян, Мкртич Мкртумян і Рудольф Афіцерян відзначили, що Вагана Симоняна висунула ініціативна група, що налічує близько ста осіб. Саме в ньому люди побачили лідера, здатного консолідувати співтовариство одеських вірмен. Причина — вміння Вагана Симоняна завжди тримати слово, його чуйність, видатні організаторські здібності, відданість спільній справі і своєму народу. Кандидат і його команда запевнили, що докладуть всіх зусиль, щоб спільно розроблена програма розвитку громади втілилася в життя і принесла конкретну користь кожному одеському вірменину.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *