В Угорщині в аварію потрапив автобус з українцями. Двоє з восьми постраждалих – у важкому стані

Всі постраждалі шпиталізовані

В Угорщині в ДТП потрапив автобус, на якому їхали українці. Жителів нашої країни евакуювали через пандемію коронавіруса. Як повідомив заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, автобус їхав в пункт пропуску “Тиса”.

З подробиць аварії на цю мить відомо лише те, що вона сталася на 75-му кілометрі міжнародної траси М3. В автобусі перебувало вісім осіб.

– Двоє постраждалих у важкому стані, шестеро – в задовільному. Всі вони госпіталізовані, – підкреслив Шинкарюк.

За постраждалими вже виїхав спеціальний транспорт, повідомили на сторінці Закарпатської обласної державної адміністрації.

– З метою евакуації наших громадян з лікарні м. Хатван в Угорщині виїхав спецтранспорт, який доставить людей до точки перетину державного кордону України. Всі громадяни пройшли позачерговий медичний огляд у місцевій лікарні, їм надано медичну допомогу, – підкреслив Шинкарюк.

З 7 квітня в Україні працює тільки 19 пропусків через державний кордон з 230. З півночі вівторка їх можна буде перетнути тільки на особистому автомобілі, пішохідного переходу кордону не передбачено.

Читайте также:   Кім Чен Ин стратив п'ятьох дипломатів, які, на його думку, спричинили провал переговорів з Дональдом Трампом

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.