Протести в Нових Санжарах: поліція затримала 24 людини

Дії протестувальників призвели до травмування людей

Через масові протести в Нових Санжарах поліціянти затримали 24 людини. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час брифінгу.

– Затримано вранці 17 осіб і ввечері ще 7 осіб. Розслідування триває, всім діям буде надано правову оцінку. Ніхто не має право не підкоряться закону і вимогам правоохоронців. Виробництва відкриті за двома напрямками – масові заворушення та нанесення тілесних ушкоджень правоохоронцям, – зазначив глава МВС.

Також стало відомо про стан постраждалих під час протестів. За словами представників поліції, з дев’яти поранених поліціянтів – п’ятеро отримали серйозні травми. Також під час сутички постраждала одна з протестувальників. Жінка впала, її травмував натовп.

Читайте также:   Як захистити очі від шкідливого синього світла, якщо ви багато часу проводите за комп'ютером

Йдеться про масові протести, які влаштували місцеві жителі Нових Санжарів 20 лютого. Люди намагалися запобігти розміщення евакуйованих з Китаю українців у санаторії, розташованому на території їхнього населеного пункту. Перед тим, як автобуси заїхали на міст, поліціянти почали оточувати протестувальників і кудись переміщати їх силою. Жителі Нових Санжар кричали: “Ганьба!”, Після чого почали підпалювати шини та закидали автобуси з людьми камінням і палицями.

В результаті постраждали 9 співробітників поліції і двоє учасників протестів. У поліції порушили дві кримінальні справи. Розслідування проводиться за ч. 1 ст. 294 “Масові заворушення” і ч. 2 ст. 345 “Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу” Кримінального кодексу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *