Понад 315 тисяч доларів за шлюб

Тайський мільйонер шукає нареченого для доньки

58-річний мільйонер з Таїланду Арнон Родтонг оголосив, що заплатить 10 мільйонів тайських батів (близько 316 тисяч американських доларів) і передасть частку в своєму бізнесі тому, хто одружується на його 26-річної доньки-незайманій КАРНС, яка ніяк не може влаштувати своє особисте життя.

При цьому до майбутнього зятя таєць, який володіє великою фермою з вирощування та переробки місцевого фрукта-дуріана, пред’являє кілька вимог. Наречений не повинен бути надто розумним і освіченим – досить, щоб він вмів читати і писати.

«Я хочу, щоб хтось подбав про мій бізнес, щоб він розвивався й далі. Мені не потрібна для цього людина з дипломом», – зізнається мільйонер. Кандидат повинен бути дуже працьовитим і економно ставитися до грошей. І також любити дуріан, відомий своїм нестерпним запахом. Національність нареченого Родтонга не хвилює. Головне, щоб він зміг зробити його доньку щасливою.

Читайте также:   Водитель Volkswagen дал официальный комментарий ДТП на Сумской в Харькове

Сама Карнсіта (випускниця університету, яка володіє англійською і китайською і допомагає батьку на фермі), здивована батьківською ініціативою і вважає її досить кумедною. При цьому вона зізнається, що воліла б витратити ці гроші на те, щоб зробити собі «пластичну операцію в Кореї».

«Якщо мені доведеться вийти заміж за когось, я хочу тільки одного – щоб він був сумлінною і хорошою людиною, яка любить свою сім’ю», – заявила вона.

Читайте також: АМЕРИКАНЕЦЬ ВИГРАВ В ЛОТЕРЕЮ MEGA MILLIONS МАЙЖЕ 878 МЛН ДОЛАРІВ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *