Після секс-скандалу: ким тепер працює Армі Хаммер

Кар’єра Армі Хаммера вже давно летить під схил. Після скандалу із сексуальним насильством зірка «Соціальної мережі» та «Клич мене своїм ім’ям» втратив багатомільйонні проекти. І, звісно, ​​багатьом було цікаво, чим тепер займається актор. Днями з’явилися чутки, що Армі довелося влаштуватись на роботу консьєржем готелю, щоб оплачувати свої рахунки, але представник зірки спростував плітки.

Проте журналісти TMZ не здаються: вони з’ясували, що Хаммер тепер працює продавцем таймшерів на Кайманових островах. Там актор перебуває з початку пандемії. Цілком можливо, що на нову посаду зірку влаштував його друг, який також працює у фірмі.

Нагадаємо, у березні 2021 року Хаммера було звинувачено у жорстокому поводженні та насильстві щодо його колишньої дівчини Еффі під час їхніх чотирирічних відносин з 2016 по 2020 рік. Вона стверджувала, що він був «психічно, емоційно та сексуально» жорстокий по відношенню до неї. Дівчина злила нібито їхнє листування з фантазіями Армі і заявила: «Я думала, він збирався вбити мене». Інша колишня актора Кортні Вучекович також стверджувала, що Хаммер був жорстоким з нею. При цьому Армі все заперечував. Актор пройшов курс лікування від проблем із наркотиками та сексом у травні минулого року.

Читайте также:   WWF: Через пожежі в Австралії загинуло більше мільярда тварин

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *