Перший замглави Нацполіції прокоментував бунт і підпал у виправній колонії в Одесі

Ув’язнені намагалися захопити колонію з метою дестабілізації ситуації, вважає заступник голови Нацполіціі

Вказівка захопити адміністративну будівлю Південної виправної колонії №51 в Одесі дали “злодії в законі”. Про це 27 травня повідомив перший заступник глави Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

Саме їхні вказівки, за його словами, привели до спроби захоплення та підпалу в колонії.

“Сьогодні в Одесі за вказівкою “злодіїв в законі” у виправній установі засуджені здійснили спробу захоплення адмінбудівлі і підпалили її”, – написав Аброськін в Facebook.

Він додав, що своїми діями ув’язнені намагалися дестабілізувати ситуацію, однак завдяки роботі співробітників Державної кримінально-виконавчої служби та Нацполіції їм це не вдалося.

Як повідомив журналістам заступник начальника регіонального главку Нацполіціі Сергій Шайхет, шестеро ув’язнених все ще продовжують протестувати. Вони забарикадувалися і вимагають поліпшити якість харчування і звернути увагу на побиття ув’язнених співробітниками колонії.

Читайте также:   Пекельна спека у Франції: більше тисячі загиблих

Нагадаємо, що 27 травня в Одесі ув’язнені намагалися захопити колонію, в результаті чого сталася пожежа в господарських приміщеннях.

За словами омбудсмена Людмили Денисової, під час придушення повстання ніхто з бунтарів не отримав суттєві травми, пожежу ліквідовано, а інформація про втечу не підтвердилася. Вона повідомила, що причиною бунту стали обшуки в ув’язнених.

Читайте також: БОЙОВИКИ «ІСЛАМСЬКОЇ ДЕРЖАВИ» ВЗЯЛИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИБУХИ У ШРІ-ЛАНЦІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *