NASA наймає священиків, щоб підготувати людство до контакту з інопланетянами

Космічне агентство NASA прийняло на роботу священика та інших релігійних експертів, щоб допомогти мешканцям Землі підготуватись до можливого контакту з іншими формами життя, повідомляє Daily Star.
Повідомляється, що всього NASA залучило до роботи 24 теологи. Причиною цього стали успіхи останніх десятиліть у пошуках життя на інших планетах. На наступний рік заплановано старт космічної місії марсоходу Rosiland Franklin, який аналізуватиме на поверхні Марса скам’янілих мікробів, щоб виявити сліди життя. Нещодавно вчені також припустили наявність життя в атмосфері Венери.

У рамках нового проекту NASA релігійні експерти зібралися в Центрі теологічних досліджень при Прінстонському університеті в Нью-Джерсі, щоб відповісти на питання про те, як виявлення життя з іншої планети може вплинути на роздуми про богів та творіння. Глава Інституту астробіології NASA Карл Пілчер сказав, що теологи були залучені для розгляду наслідків застосування інструментів науки кінця 20 та початку 21 століть до питань, що вивчалися у релігійних традиціях упродовж сотень чи тисяч років.

Читайте также:   В Україні без світла - 41 населений пункт, у Карпатах - замело

“Це просто немислимо, коли в цій галактиці понад 100 мільярдів зірок, а у Всесвіті – понад 100 мільярдів галактик,” – відповів Карл Пілчер на запитання, чи є Земля єдиною планетою у космосі, на якій є життя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3565

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *