London Charity Vision Brunch: Благодійність в Mayfair

Минулого тижня в самому серці Mayfair, в затишному просторі Sparrow Italia, відбувся незабутній MG Vision Club London Charity Vision Brunch.
Ця подія, довгоочікувана і візуалізована Марисею Горобець майже протягом року. На заході зібралися 30 видатних леді MGVC, які об’єднали свої зусилля для підтримки благородної місії.

Спікери Алла Клименко та Аделя Ісламгулова надихнули всіх присутніх своїм словом, мотивацією та мудрістю. “Золотий голос України”, Влад Ситнік, зачарував гостей емоційним виконанням українських пісень, залишаючи незабутні враження та сльози зворушення.

Благодійний аукціон з лотами від українських брендів Dolya Brand, Maki Project, Kolo Magic, та Dr. Silina допоміг зібрати кошти для Arm Women Now Official, на підтримку закупівлі жіночих берців.

Читайте также:   Лесные пожары бушуют в Калифорнии: в штате объявлено чрезвычайное положение

Сердечна подяка кожній учасниці, що приєдналася до цієї знакової події, та до всіх, хто доклав зусиль для її організації та реалізації.
Фантастичні світлини від Nekrasova Photos та відео від Visual Marvels UK by Astrella Photography залишать цей день незабутнім у наших серцях.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 12

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *