Королева Єлизавета II може скоро відректися від престолу – ЗМІ

Королева Єлизавета II може незабаром піти у відставку, щоб передати монарші повноваження своєму синові принцові Чарльзу.

За інформацією американських ЗМІ, вона планує зробити це в віці 95-років, а значить – через 1,5 року.

– Її Величність пам’ятає про свій вік і хоче переконатися, що, коли прийде час, передача корони пройде без будь-яких перешкод. Наскільки я розумію, королева серйозно обдумала це питання і вважає, що якщо вона буде жива, коли їй виповниться 95 років, то подумає про те, щоб передати владу Чарльзу, – запевнив колишній член королівського двору.

За словами джерела, неофіційна передача королівських повноважень і справ 71-річному принцу Чарльзу вже почалася. Так як через вік королеви він все частіше почав з’являтися від її особи на багатьох офіційних заходах.

Читайте также:   Лесные пожары бушуют в Калифорнии: в штате объявлено чрезвычайное положение

Єлизавета II займає королівський трон вже 67 років

Згідно з монаршими правилами, королева не зможе піти у відставку, якщо не зречеться трону. Однак вона може відмовитися від королівських повноважень, якщо її здоров’я погіршитися. В такому випадку правителем стане її син принц Чарльз, який є першим у черзі на престол. Якщо ж він відмовиться, королем Великобританії стане його син принц Вільям.

Королева Єлизавета II зійшла на королівський престол в 1952 році, коли їй було 25 років. Зараз вона є самим долгоправящім в світі з нині живучих монархів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *