ЄС взявся за розслідування методів збору даних Google

Європейські антимонопольні органи проводять «попереднє розслідування» щодо методів збору даних компанією Google. Про це повідомляють закордонні ЗМІ.

У документі, який потрапив у розпорядження журналістів, інформації про це небагато, проте з його змісту стало ясно, що основна увага приділена локальному пошуку, рекламі (включаючи таргетинг оголошень), службам авторизації, веб-браузерів і інших сфер діяльності компанії. Іншими словами, розслідування охоплює практично весь основний бізнес Google.

Раніше пошуковий гігант заявляв, що використовує дані для поліпшення своїх послуг і надає користувачам засоби управління особистою інформацією, включаючи можливість видалення всіх даних. Нове розслідування зовсім не означає, що ЄС напевно відкриє чергову антимонопольну справу проти Google. До цього Єврокомісія виписала штрафів компанії на суму понад 8 млрд євро за різні порушення антимонопольного законодавства. Нікого не здивує, якщо і на цей раз Єврокомісія виявить проблеми, пов’язані з методами збору даних компанією Google, особливо коли регулятори окремих європейських країн вже штрафували Google за порушення GDPR.

Читайте также:   Королева Великобритании арендовала землю в центре Киева

Нагадаємо, що раніше, за повідомленнями обізнаних джерел, компанія Google таємно збирала дані про стан здоров’я мільйонів пацієнтів в 21 штаті США.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *