Джонні Деппа звинуватили у крадіжці тексту пісні у в’язня

Нещодавно Джонні Депп та британський гітарист Джефф Бек випустили спільний музичний альбом під назвою «18». Проте реліз не обійшовся без скандалу — артистів звинуватили у крадіжці тексту однієї з пісень.

Фольклорист Брюс Джексон стверджує, що Депп і Бек вкрали кілька рядків з його книги 1974 року “Get Your Ass in Water and Swim”, в якій були зібрані тости, популярні серед афроамериканців. Над збіркою автор працював разом із колишнім ув’язненим Слімом Вілсоном.

За словами Брюса, рядки з його тосту Hobo Ben (Бродяга Бен – Прим. Редакції) практично дослівно повторюються в пісні Джонні і Джеффа Sad Motherfuckin’ Parade.

“Єдині дві фрази, які написали Депп і Бек, – це “Big time motherf-r” і “Bust it down to my level””, – сказав Джексон в інтерв’ю Rolling Stone. «Все інше взято з оповідань Сліма, з моєї книги. Я ніколи не стикався ні з чим подібним. Я публікую матеріали вже 50 років, і це перший випадок, коли хтось узяв щось і поставив своє ім’я», — додав фольклорист.

Читайте также:   Осталась только сумка: в Харькове с места ДТП на Сумской пропала женщила

Брюс Джексон поки не подав позов на артистів, але не відкидає такого результату подій. Щоправда, в судових розглядах йому може завадити те, що тости належать до творів усної творчості.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *