«Цінуй свої привілеї і не забувай, чому ти зобов’язана своїм успіхом»: Лілі-Роуз Депп опинилася в центрі скандалу

Здається, у модельній індустрії спалахнув новий скандал. Усьому провиною інтерв’ю Лілі-Роуз Депп для американського ELLE, в якому вона розповіла про прем’єру серіалу «Кумір» на HBO та кар’єрі.

У соціальних мережах доньку Джонні Деппа часто називають nepo baby. Термін походить від слова «непотизм», що означає привілеї родичам чи друзям знаменитостей. «У людей можуть бути упереджені уявлення про вас чи про те, як ви потрапили до індустрії. І я можу точно сказати, що ніщо не гарантує роль, крім того факту, що ви для неї підходите», — сказала Депп. «У Мережі набагато більше обговорюють, з якої ти сім’ї, аніж те, як проходять кастинги. Так, перед тобою можуть прочинити певні двері, але після цього чекає багато роботи».

Читайте также:   Родинний фестиваль «Сімейні зустрічі» відбувся у Києві 2 та 3 червня

«Дивно зводити успіхи людини лише до ідеї того, що вона народилася у правильній сім’ї. Це просто не має жодного сенсу. Якщо чиясь мама чи тато — лікар, а потім дитина стає лікарем, ви не говоритимете: «Ну, тобі вдалося побудувати кар’єру лікаря лише тому, що твій батько — лікар». Людина пішла до медичної школи і пройшла навчання. Ще я помітила, що таке набагато частіше говорять про жінок, не думаю, що це збіг», – продовжила зірка.

Модель Вітторія Черретті розкритикувала слова Депп. До речі, зірка подіумів зросла у звичайній родині і почала розвиватися у кар’єрі з 14 років. Через 10 років Вітторія стала обличчям Dolce&Gabbana, Armani, Chanel, а також з’явилася на обкладинках Vogue, Dazed та Pop Magazine.

Читайте также:   17th Odessa Fashion Day

«Зіткнулася на інтерв’ю так званого «nepo baby». Так, я розумію, що ми всі старанно працюємо заради успіху, але хотілося б побачити тебе на моєму місці, як би ти протрималася перші п’ять років у моделінгу. Ти можеш розповісти сумну історію про те, як тобі було важко (навіть якщо наприкінці дня ти завжди можеш піти поплакати на віллі батька в Малібу). Але як щодо того, щоб не мати навіть можливості заплатити за своє повернення додому до сім’ї? Або годинами чекати примірки чи кастингу тільки для того, щоб побачити, як повз вас із теплого сидіння його мерседеса проходить золота дитина, з водієм та помічником, які піклуються про його ментальне здоров’я? Ви, чорт забирай, поняття не маєте, як багато доводиться працювати, щоб домогтися поваги. На це йдуть роки, а ви отримуєте все першого ж дня просто так. Я знаю, це не твоя провина, але, будь ласка, цінуй свої привілеї і не забувай, чого ти завдячуєш своїм успіхом», — написала Черетті.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 101

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *