Закриття грального бізнесу в Україні: розпочато 250 кримінальних проваджень

Вилучено 4400 одиниць обладнання на суму 51,3 мільйона гривень

В Україні за фактами зайняття гральним бізнесом поліцейські відкрили 250 кримінальних проваджень. Крім того, поліції надійшло 14 дзвінків від людей про незаконні гральні зали. За трьома адресами поліцейські задокументували протиправну діяльність, зазначили правоохоронці.

– Припинено діяльність 5300 гральних закладів. Однак мобільні групи поліції здійснюють постійний моніторинг і готові реагувати на спроби власників грального бізнесу відновити незаконну діяльність, – заявили у відомстві.

Всього з початку відпрацювання, тобто з 19 грудня, у порушників вилучено 4400 одиниць грального обладнання, серед якого: 29 електронних рулеток, 107 столів для гри в покер, 247 ігрових автоматів, 3715 одиниць комп’ютерного обладнання, 318 одиниць іншої комп’ютерного обладнання. Приблизна вартість – 51,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, що вранці 20 грудня прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що дав доручення перевірити всіх операторів державних лотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. Пізніше глава МВС Арсен Аваков пообіцяв, що до 16:00 того ж дня в Україні закриють всі гральні заклади до прийняття нового закону Радою

Читайте также:   Ціни на нафту знижуються на тлі росту запасів у США

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *