За першу третину поточного року в Західній Європі продали рекордні 100 тис. електромобілів

Але це складає всього 2% в структурі продажів автомобілів

За першу третину поточного року (з січня по квітень включно) в Західній Європі придбали більш 100,000 нових електромобілів, завдяки чому їх частка в структурі продажів перевищила позначку в 2%. Таким чином, кожен 50-й куплений європейцями автомобіль виявився електричним, що вельми непогано з урахуванням статистики попередніх років.

Так, в минулому році частка електромобілів в структурі європейських продажів не дотягла до 1,5%, а в 2017 році і зовсім не досягала й 1%. Якщо попит збережеться на поточному рівні, то за підсумками повного 2019 року продажі електромобілів в Західній Європі перевищать 300,000 штук.

Німецький аналітик Матіас Шмідт, який опублікував цю інформацію, також зазначив, що квітень поточного року став шостим місяцем поспіль, який продемонстрував продажі електромобілів в даному регіоні на рівні не менше 20,000 штук в місяць.

Читайте также:   Милованов поміркував про допустиме коливання курсу

Відзначимо, що під електромобілями в даному дослідженні маються на увазі «батарейні» електромобілі (BEV) без ДВС, так що різноманітні гібриди не ввійшли в статистику. У число країн Західної Європи під версією автора входять країни-члени Євросоюзу за станом на початок 2004 року (без Угорщини, Кіпру, Латвії, Литви, Мальти, Польщі, Словаччини, Словенії, Чехії та Естонії, які увійшли після цього в ЄС) плюс Швейцарія і Норвегія .

Читайте також: В TESLA НАГАДАЛИ СПІВРОБІТНИКАМ ПРО НЕПРИПУСТИМІСТЬ ВИТОКІВ КОРПОРАТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. ПРО ЦЕ СТАЛО ВІДОМО В РЕЗУЛЬТАТІ ВИТОКУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *